Quick-Step vinil zemin döşemeleri: tadilat için tasarlanmış

Başkalarının hayallerini tadil ederek hayallerinizdeki evi mi oluşturmak istiyorsunuz? Ya da zemin döşemelerinizi yenilemenin zamanı geldi mi? Aradığınız zemin, lüks vinil. Domates çorbasıyla dolu bir kaseyi yere düşürseniz dahi en ufak bir leke ya da çukur göremezsiniz. Ve güçlü, dayanıklı üst katman, yeni zemininizin doğal tasarımını yıllarca koruyacaktır.

Lüks vinilin, tadilatlar için ideal olmasının nedeni nedir?

Vinil zeminler tadilat çalışmaları için idealdir

Her türden alt döşeme için

Endişelenmenize gerek yok. İster hizalı, ister (çok) düzensiz alt döşemelerle uğraşıyor olun, her zaman için ihtiyaçlarınıza uygun bir vinil döşeme çözümü bulabilirsiniz.
Vinil zeminler tadilat çalışmaları için idealdir

İstisnai incelikte

Lüks vinil döşemeliklerimizden birini aldığınızda, bunların monte edilmesi ve kullanılmasının bu kadar kolay olmasının nedenini öğreneceksiniz; gerçekten çok inceler!
Vinil zeminler tadilat çalışmaları için idealdir

Kolay montaj

İster birbirine geçirmeli, ister tutkallı montajı tercih ediyor olun, yeni Livyn zeminleriniz evinize anında ışıl ışıl bir hava katacak.
Rigid: tadilatlar için doğru seçim

Rigid: tadilatlar için doğru seçim

Quick-Step’in sağlam vinil döşemeleri, herhangi bir hazırlık gerektirmeden her türden yüzeyle çalışabilmenizi sağlar; bu da özellikle tadilat konusunda avantajlıdır.

Mükemmel zemini bulabilmeniz için size yardımcı olmamıza izin verin

Vinil döşeme tasarımları

Size en uygun zemini bulun

Canlı renkler, farklı desenler, cesur yapılar, titiz detaylar… Sağlam ve esnek lüks vinil zeminlerimiz birçok farklı tasarımda sunulmaktadır. Temel olarak doğadan ilham alarak tasarladığımız bu ürünlerde zevkinize odanıza veya projenize uygun bir zemin kesinlikle mevcut.

Quick-Step FloorExplorer ile zemin döşemelerinden ilham alın

İlham alın

Uygun zemini seçmek kolay değildir. Ancak FloorExplorer bu süreci oldukça kolaylaştırabilir: sadece üç basit adımda size iç mekan tasarımı tercihlerinizi ve kişiliğinizi tamamlayacak zemin döşemesi tasarımlarına genel bir bakış sunuyoruz.

Top