Quick-Step vinil döşemelerin üzerinde yürümek bir zevk

Lüks vinil zeminler göze hoş gelen bir görünüme sahiptir. Doğal tasarımları aynı gerçek ahşap veya karo döşeme gibi görünür. Ancak iyi görünüm sizi ancak bir yere kadar götürür. Ses azaltıcı etkisi ve yumuşak hissi sayesinde, tarzla konforu bir araya getirmek çok kolay.

Vinil zeminleri bu kadar konforlu kılan ne?

Yumuşak ve sıcak vinil döşemeler

Yumuşak ve sıcak

Livyn vinil döşemelerin her noktası zevkli: uyandığınız andan itibaren ayaklarınızda sıcak bir his ve akşamları iş ayakkabılarınızı ayağınızdan çıkardığınızda yumuşak bir dokunuş.
Ses geçirmez vinil zeminler

Ses geçirmez

Yüksek topuklar, spor ayakkabılar, hareket eden sandalyeler vb. Hepimiz bu seslere aşinayız. Lüks vinil döşemeler, ses soğurucu katmanlarıyla gürültüyü azaltır.
Doğal bir görünüm ve his veren vinil döşemeler

Doğal görünüm ve his

Lüks vinil zeminler ve karolar, harika bir ekstra mat kaplama ve uyumlu derzler ve yapılar ile birçok farklı doğal görünümlü otantik tasarıma sahiptir. Tercihiniz ister ‘gerçek ahşap’ ister ‘taş’ olsun, yeni zemininiz evinizin tam merkezinde yer alacak.

Mükemmel zemini bulabilmeniz için size yardımcı olmamıza izin verin

Vinil döşeme tasarımları

Size en uygun zemini bulun

Canlı renkler, farklı desenler, cesur yapılar, titiz detaylar… Sağlam ve esnek lüks vinil zeminlerimiz birçok farklı tasarımda sunulmaktadır. Temel olarak doğadan ilham alarak tasarladığımız bu ürünlerde zevkinize odanıza veya projenize uygun bir zemin kesinlikle mevcut.

Quick-Step FloorExplorer ile zemin döşemelerinden ilham alın

İlham alın

Uygun zemini seçmek kolay değildir. Ancak FloorExplorer bu süreci oldukça kolaylaştırabilir: sadece üç basit adımda size iç mekan tasarımı tercihlerinizi ve kişiliğinizi tamamlayacak zemin döşemesi tasarımlarına genel bir bakış sunuyoruz.

Top