Vinil döşemeler ve lüks vinil karolar

Quick-Step vinil döşemelerin doğal görünümü ve özel sıcaklığı ile evinize ışıltı katın. Tüm ihtiyaçlara ve durumlara uygun, esnek ve sağlam vinil zeminlerden oluşan geniş yelpazemiz arasından seçim yapın. Her ikisi de zemininizin güzel görünümünü yıllarca korumasını sağlayacak koruyucu üst katman ile donatılmıştır.

Quick-Step vinil döşemelerini tercih etmek için 3 neden

Kaliteli vinil döşemeler

Dayanıklı güzellik

Tüm Quick-Step vinil zeminlerde, bu zeminleri suya, çizilmeye ve lekelere karşı dayanıklı hale getiren koruyucu bir üst katman bulunmaktadır. Bu da zemininizin ilk monte edildiği andaki kadar mükemmel görünmesini sağlar.

Vinil döşemelerin üzerinde yürümek bir zevk

Üzerinde yürümek bir zevk

Quick-Step vinil zeminler üzerinde atılan her adım bir zevk: göze çarpan doğal tasarımları, verdikleri yumuşaklık ve sıcaklık hissi ve topuklar, botlar, spor ayakkabılar veya patilerin çıkardığı istenmeyen gürültüleri ortadan kaldıran akustik performansları.

Vinil zeminler tadilat çalışmaları için idealdir

Tadilat çalışmaları için ideal

Tadilat mı yapacaksınız? Quick-Step vinil zeminler, oldukça incedir ve kolaylıkla monte edilebilir (patentli Uniclic Multifit birbirine geçirmeli sistemimiz sayesinde). Rigid vinillerin de eklenmesiyle artık her türden alt döşeme (hizalı, düzensiz veya çok düzensiz) için bir vinil çözümümüz mevcut.

İhtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun zemini bulun

Üzerinde çalıştığınız alt döşeme türünden ya da tercih ettiğiniz tarzdan bağımsız olarak Quick-Step vinil döşemeler size istediğiniz çözümü sunabilir.

Düzensiz alt döşemeler için Rigid vinil zeminler

Alt döşemeniz düzensiz mi?

Düzensiz bir alt döşeme üzerinde mi çalışıyorsunuz? (5 mm genişliğinde ve 2 mm derinliğinde derzleri olan eski karo zeminler gibi) O zaman, Quick-Step Rigid vinil zemini tercih etmelisiniz. Bu zeminler, tüm bunlara ek olarak kolaylıkla monte edilebilir ve son derece sessizdir.

Düzensizliği az olan alt döşemeler için birbirine geçirmeli vinil zeminler

Alt döşemenizde az miktarda düzensizlik mi var?

Esnek Click ve Click+ zeminlerimiz az miktarda düzensizlik bulunan (4 mm’ye kadar genişlik ve 1 mm’ye kadar derinlik), alt döşemelere montaj ve büyük alanların kaplanması için idealdir: genişlik veya uzunluk açısından bir sınır sunulmadığından, geçiş profilleri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bu zeminler, ayrıca güneş ışığına maruz kaldıklarında yerlerinden oynamaz ya da rengini kaybetmez.

Hizalı alt döşemeler için tutkalla yapıştırılan vinil döşemeler

Alt döşemeniz hizalı mı?

Alt döşemeniz düz ise ya da döşemeyi hizalarsanız, Glue+ vinil zeminleri tercih etmelisiniz. Kış bahçeleri dahil olmak üzere tüm alanlar için uygundur. Bunları, duvarlara dahi monte edebilirsiniz.

Duvarlarınıza Quick-Step vinil döşemeler monte edin

Biliyor muydunuz? Quick-Step’in sunduğu Glue+ vinil döşemeler duvarlara da monte edilebilir. Bu da duşun içinde dahi tek bir desen ya da tasarım ile odaya bütünleyici bir hava katabileceğiniz anlamına gelir.

Stil sahibi bir son görünüm için ihtiyaç duyduğunuz her şey

Mükemmel zemini buldunuz mu? O zaman kollarınızı sıvayarak döşeme projenize başlayabilirsiniz. Bu araçlar, montajdan tamamlamaya ve bakıma kadar her adımın sorunsuzca gerçekleştirilmesini sağlar.

Montajı kolay vinil döşemeler

Hızlı ve sorunsuz montaj

Quick-Step zeminler, kolay montaj özellikleriyle tanınır. Vinil zeminlerimiz de bu konuda bir istisna değildir. Yüzer veya tutkalla sabitlenmiş döşeme yöntemlerinden hangisini tercih ederseniz edin, yeni vinil zemininiz göz açıp kapayıncaya kadar döşenmiş olacaktır.

Vinil döşemelerinize mükemmel bir dokunuş katın

Mükemmel bitirici dokunuşu ekleyin

Yeni zemininizle uyumlu birçok süpürgelik profilleri ve profil arasından seçim yaparak sorunsuz ve mükemmel bir sonuç elde edebilirsiniz.

Vinil döşemelerle sorunsuz bakım

Sorunsuz bakım

Zeminizin ilk günkü temizliğini ve güzelliğini korumak hiç bu kadar kolay olmamıştı. ‘Beşinci duvarınızın’ ilk günkü halini koruması için sunulan bir dizi aksesuar arasından seçim yapın.