Yüksek kaliteli vinil, ahşap ve laminant döşemeler

Ev dekorasyonu planlarınız mı var? Mutfak ve banyonuz için yeni bir zemine mi ihtiyacınız var? Quick-Step zeminleri dünyasına hoş geldiniz.
İster lüks vinil karolar, gerçek ahşabın özgünlüğü, ister laminant zeminin pratik faydalarını tercih edin, ihtiyaçlarınıza ve stilinize mükemmel bir şekilde uyan zemini kesinlikle bulacaksınız. Dahası, tüm Quick-Step zeminlerinin montajı kolaydır ve uzun yıllar boyunca güzel kalacak şekilde tasarlanmışlardır...

Odanız için ideal zemin hangisi?

Evinizdeki her oda farklıdır ve zemini açısından özel gereksinimlere sahiptir. Bu da bazı durumlarda sunulan birçok seçenek arasından en uygun zeminin seçilmesini zorlaştırabilir.
Quick-Step olarak size memnuniyetle yardımcı olabiliriz. Aşağıdan zeminini yenilemek istediğiniz odayı seçmeniz halinde, projenize en uygun zeminleri size ayrıntılı bir açıklamayla sunacağız.


Hayallerinizdeki zemini bulun

Tercih edebileceğiniz birçok seçenek sunan Quick-Step ile, evinize uygun zemini kolaylıkla bulabileceksiniz. Geniş veya küçük, modern veya geleneksel karolar veya döşemelikler... Seçim sizin!
‘RoomViewer’ı başlat >