Go to content Go to search

Quick-Step Alpha Vinyl Team

Quick-Step: 1999 yılından beri bisiklet sporu tutkunu

Quick-Step kaliteli döşemeler ve bisiklet sporuna tutkundur.… Neredeyse 20 yıldır bisiklet sporu şampiyonları çıkaran bir profesyonel bisiklet sporu ekibinin aktif sponsorluğunu üstlenmekteyiz.

Başarılarla dolu geçmişimiz

Quick-Step’in bisikletçilik tutkusu 1999 yılında, UNILIN Group döşeme grubu Mapei-Quick-Step Bisiklet Takımını desteklemeye başladığında doğmuştur. Bu tarihten bu yana birçok bisiklet tutkunu markayı otomatik olarak yıllar boyunca Mapei-Quick-Step, Quick-Step Davitamon, Quick-Step-Innergetic, Omega Pharma-Quick-Step, Etixx-Quick-Step, Quick-Step Floors, Deceuninck-Quick-Step ve son olarak Quick-Step Alpha Vinyl gibi, farklı şekillerde de olsa adını taşıyan takım ile ilişkilendirmektedir.——

 

Uluslararası farkındalığı artırmak

Sponsorluk anlaşması iki yılda bir yenilenir. Neden mi? Bu sponsorluk ilişkisi, şirketin hedefleri açısından son verece avantajlıdır: uluslararası düzeyde marka farkındalığının artırılması ve Quick-Step’in itibarının iyileştirilmesi konularında oldukça etkili bir yöntemdir.’ 

#DesignedToPerform

24 yıl uzun bir zaman ancak bu, bizim ve takımın neyi temsil ettiğine bakarsanız anlam kazanır. Aynı felsefeyi paylaşıyoruz: performans için tasarlamak. Bisikletçiler ve takım daima kendi sınırlarını zorluyor, daha iyi durumlarda antrenman yapıyor, kendilerini geliştiriyor ve güçleniyorlar. Sınırları zorlamamızı sağlayan, bizi birbirimize bağlayan şey, Quick-Step’in DNA’sında da var.

 

İki taraf için de avantajlı bir ortaklık

Hem bisiklet takımı hem de döşeme ekibi ortak değerlere sahiptir: yenilik, tasarım ve kalite. Quick-Step ve yetenekli ekibi, bir araya gelerek bisiklet sporunda büyük başarılar elde etmiştir ve bu konudaki başarılarını artırmaya devam edecektir.—— Özetlemek gerekirse, iki tarafın da fayda sağladığın bu ilişki, profesyonel bisiklet sporundaki en güçlü ortaklıklardan birini oluşturmaktadır.


Uluslararası marka bilinirliğine

Quick-Step için sponsorluk anlaşması ana hedeflerinden birine ulaşmada önemli bir rol oynuyor: dünya çapında marka bilinirliğini daha fazla artırmak ve Quick-Step’in kalitedeki somut itibarını güçlendirmek.