Ömür boyu dayanıklı kaliteli laminant döşeme

Quick-Step olarak zemininizi korumak için oldukça çaba sarf ediyoruz. Bu çalışmalarımıza duyduğumuz güvenin kanıtı olarak, laminant zeminlerimizi 25 yıla** kadar garantili* olarak sunabiliyoruz. Bu şekilde, kaliteyi Quick-Step laminant ürünlerinin ana malzemesi haline getirebiliyoruz.

Çizilme, aşınma ve darbeye karşı eksiksiz dayanıklılık

Quick-Step laminant döşemeleri, kurum içinde ürettiğimiz yüksek yoğunlukta lifli (HDF) profillerden oluşmaktadır. Buna ek olarak, en üst tabakada, patentli, ultra koruyucu Scratch Guard tabakası bulunmaktadır; bu tabaka, laminant zeminleriniz için düşen nesneler, sivri yüksek topuklar ve diğer keskin nesnelere karşı mümkün olan en yüksek düzeyde koruma sunar. Zemininize yanar halde düşen sigaralar dahi bu ultra dayanıklı üst tabakaya zarar veremeyecektir.

Sağlam birbirine geçirmeli sistem

Quick-Step laminant zeminleri, dünyaca ünlü, patentli Uniclic sistemi ile donatılmıştır. Bu sistem, montaj sürecini oldukça kolaylaştırmanın yanı sıra, sistemi de güçlendirir ve rakiplere nazaran daha üst düzeyde dayanıklılık sağlar.

Daha fazla bilgi edinin >

Işığa karşı dayanıklı ve antistatik

Tozların birikmesini önlemek için her dakika temizlik yapmak zorunda kalmak istemiyor musunuz? Bu konuda size yardımcı olabiliriz! Quick-Step laminant döşemeleri, patentli ve kalıcı anti-statik işlemlerden geçmiş şekilde sunulmaktadır. Bu şekilde, iç mekan havası ne kadar kuru olursa olsun, hoş olmayan elektrostatik boşalmalar geçmişte kalacak ve zemininiz daha az toz tutacaktır.

Sıçramaya karşı dayanıklılık

Quick-Step Uniclic sistemi suya karşı dayanıklı, tutkalla sabitlenmiş taban plakası ile aynı zamanda mükemmel germe dayanımı sunar (üretim sırasındaki ön-germe işlemleri sayesinde). Bu şekilde, Quick-Step laminant zeminleri, yüzey nemine karşı korunur ve sıçramalardan etkilenmez.

Işığa/ışınlarına karşı dayanıklı

Evinize güneş ışığı girmesini istediğinizi biliyoruz. Peki sizi durduran ne? Zaman içinde zemin renginde solma olacağından mı korkuyorsunuz? Artık korkmanıza gerek yok: laminant zeminlerimizin renkleri, normal düzeyde güneş ışığına/ışığa maruz kaldıkları sürece asla solmaz.

*Not: Orijinal Quick-Step çözümleri dışında bakım, temizleme ve montaj çözümlerinin kullanılması, Quick-Step zeminlerinize ciddi zararlar verebilir. Bu durumda, Quick-Step tarafından sunulan garanti geçerliliğini yitirecektir. Yalnızca Quick-Step çözümlerini kullanın. Nihayetinde, bu çözümler, zeminlerimizle birlikte kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış ve test edilmiştir.

**Creo laminant koleksiyonu bu genel garanti konusunda istisnadır: bu zeminler yalnızca 20 yıllık garanti ile sunulmaktadır.

Top