Neden Quick-Step laminant döşemelerini tercih etmelisiniz?’

Laminant zeminler

Laminant döşeme nedir?

Laminant döşemeler, su geçirmez, tutkalla sabitlenmiş Yüksek Yoğunlukta Lif (HDF) profilleri ile oluşturulmuş çok tabakalı zeminlerdir. Quick-Step laminant zeminleri, dört farklı tabakadan oluşur:


  1. Leke, darbe, çizik, yanık ve ev temizleme kimyasallarına karşı koruma sağlayan şeffaf, aşınmaya karşı dayanıklı üst tabaka.

  2. Bir tasarım tabakası: gerçek ahşap veya döşemelerin, gelişmiş baskı teknikleri ile oluşturulmuş ve üstü melamin reçine ile kaplanmış yüksek çözünürlüklü fotoğrafı.

  3. Son derece dayanıklı ve sağlam, neme karşı dayanıklı, tutkalla sabitlenmiş temel HDF profili.

  4. Montaj ve bakım işlemleri doğru şekilde yapıldığında göçme ya da kabarma oluşmasını önleyerek son derece dengeli bir levha görünümü sağlayan dengeleyici tabaka.

Güzel tasarımlar

Hem modern hem de geleneksel tasarımlarda, farklı renk ve tarzlarda ahşap parçalar ve —geniş, küçük veya ekstra büyük — döşemeliklerden oluşan geniş yelpazemiz sayesinde, iç mekanınız için en uygun döşeme çözümünü kolaylıkla bulabilirsiniz.’

Hızlı ve kolay montaj

Laminant zemininizin montajı için hızlı, kolay ve sezgisel bir yöntem mi arıyorsunuz? Hayır, hayal görmüyorsunuz!’ Quick-Step’in dayanıklı Uniclic sistemi sayesinde, odaların en küçük köşelerinde dahi zeminininizi kolaylıkla döşeyebilirsiniz.—

Kalite ve dayanıklılık

Quick-Step, zemin korumasını ciddiye alır. Quick-Step laminant zeminlerinin, 25 yıla kadar, uzun süre geçerli garanti ile birlikte sunulmasının nedeni de budur; ultra etkili bir Scratch Guard tabakası sayesinde laminant zemininiz çizilmelere karşı on kata kadar daha dayanıklı hale getirilir.

Kolay bakım

Quick-Step laminant ile zemininizin iyi ve temiz tutulması gerçekten çok kolaydır.’ Doğru şilte ile birleştirildiğinde ve yüzer olarak monte edildiğinde, laminant zemin döşemeleri yerden ısıtma ve/veya soğutma için de son derece uygundur.

Çizilmeye karşı 10 kata kadar daha dayanıklı

Patentli, koruyucu Scratch Guard üst tabakası, güzel, doğal görünümlü zemininizi uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilmenizi sağlar.’ Ultra dayanıklı tabaka sayesinde, Quick-Step laminant döşemeleri mikro çizilmelere karşı on kata kadar daha fazla dayanıklılık sunuyor.

Darbeye karşı mükemmel dayanıklılık

Laminant döşemelerimizin temelinde, üstün kaliteli yüksek yoğunluklu lifli (HDF) profil yer almaktadır. Scratch Guard üst tabaka ile birleştiğinde, bu profil, zemininizin düşen nesneler, yüksek topuklar gibi darbelerin neden olduğu hasarlara karşı mümkün olan en iyi korumayı sağlar.

İçeceğinizi mi döktünüz? Sorun değil!

Suya karşı dayanıklı, tutkalla sabitlenmiş bir taban plakası ve birbirine geçirmeli sistemlerimiz sayesinde, yüzey nemine karşı mükemmel, sıçramaya karşı dayanıklı koruma sağlanır.

Hoş bir atmosfer için tok ses

Quick-Step şilteleri kullanılarak yapılan döşemelerde, zeminlerimizde kullanılan temel profiller gündelik kullanım için optimize edilmiştir ve tok ve hoş bir ses verir.

Renklerde solma olmaz

Zemin renginin solması nedeniyle mobilyalarınızın yerini değiştirmekten çekiniyor musunuz? Quick-Step laminant zeminleri ile odalarınızı istediğiniz gibi yeniden düzenleyebilirsiniz. Zeminler, normal düzeylerde güneş ışığına/ışığa maruz kaldıklarında, orijinal tonlarını yıllarca korur.

Kalıcı antistatik etki

Her bir Quick-Step zeminine antistatik yüzey işlemi uygulanmıştır. Bu da, sinir bozucu elektrostatik boşalmalardan endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.’ Dahası, uygulanan işlem sayesinde, zemininiz diğer zeminlerden daha az toz tutacaktır.’

Top