Quick-Step laminant döşemeleri: büyüleyici tasarım

Quick-Step laminant döşemeleri, üstün kalitesi ve kullanım kolaylığı ile öne çıkmakta olsa da göze ilk çarpan bu döşemelerin harika görünümüdür. İşin sırrı? Tasarım konusunda mükemmeliyetçi bir yaklaşım ve ayrıntıya verilen önem. Quick-Step bünyesinde çalışan tasarımcıları her yıl büyüleyen ve ilham veren döşeme koleksiyonları üretme konusunda teşvik eden zihniyet de budur. Bu sayede, hayallerinizdeki iç mekanı hayata geçirebilirsiniz.

Bugünün modası, yarının klasiği

Quick-Step’in tasarımcıları, yenilikçi mimariden ve moda veya iç tasarım trendlerinden, en yeni bloglara, en modern şehirlere ve en popüler sanatçılara kadar birçok farklı kaynaktan ilham almaktadır. Tasarımcılarımız, en moda seçenekler ile malzemeler konusundaki en son gelişmeleri yakından takip ediyor.

Bu şekilde, trendleri daha yaygınlaşmadan tespit ederek anlık abartılı zevkler ile modası asla geçmeyecek eğilimler, geçici ilgiler ve iyi düşünülmüş konseptler arasındaki ayrımı kolaylıkla yapabiliyorlar. Bu sayede, Quick-Step laminant zeminleri sadece bugünün modası olarak öne çıkmakla kalmıyor, aynı zamanda, yarının da klasikleri arasında yerini alabiliyor.

Ayrıntıya verilen önem

Tasarımcılar, yeni ve benzersiz zeminleri, yenilikçi ve heyecan verici yapı ve materyaller, renk ve ahşap tasarımları ile adım adım kafalarında canlandırır. Bu süreçte hepsi için ortak olan nokta nedir? Mükemmel döşemelik yapısı ve boyutunun bulunmasından renk ve derzlerin dikkatlice dengelenmesine kadar tüm aşamalarda ayrıntılara verilen önem.

Impressive’in doğal görünümü

Quick-Step’in tasarıma verdiği önem, en küçük ayrıntılarda dahi kendisini göstermektedir. Örneğin Impressive ve Impressive Ultra laminant serilerini düşünelim; yenilikçi derz teknolojisi, döşemeliklerin rengi ve yapısının kenarlarla kusursuz bir şekilde harmanlanabilmesini sağlar.’ Bu da benzersiz düzeyde gerçeğe uygunluk sunulması anlamına gelir.

Dahası, her bir tasarım, kendi tarzına uygun, benzersiz ve döşemeliğin niteliğine göre uyarlanmış derzlere sahiptir. Ekstra özgünlük için, ekleme noktalarında çatlaklar bulunmaktadır.

Top