Laminant zemininizi nasıl temiz ve ışıl ışıl tutacaksınız?

Quick-Step laminant zeminleri yalnızca güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bu güzelliği koruyacak şekilde tasarlanmıştır.’’ Sızdırmaz laminant yüzey, alerjilerin önlenebilmesine yardımcı olur ve Quick-Step mikrofiber paspaslarıyla temizlenebilir. Bu yeni zemin hissini yıllarca koruyabilirsiniz.

Bakım

Laminant temizliği konusunda izlenmesi gereken temel kurallar

  • Quick-Step laminant zeminlerinizi kuru veya nemli olarak temizleyebilirsiniz ancak zeminleri suya boğmamaya özen gösterin.’ Hafif nemli bez/paspas kullanımı en iyisi olacaktır. Biriken kirlerden kurtulmak için kovanıza bir miktar Quick-Step temizleme ürünü ekleyin.

  • Zemininizi bir profesyonel gibi temizlemek ister misiniz? Bir paspas tutucu, mikrofiber paspas ve bir şişe Quick-Step temizleme ürünü ile birlikte sunulan Quick-Step Temizlik Setini kullanın ve ihtiyacınız olan her şeyi yakınınızda bulundurun.

  • Zemininizde derzli kenarlar veya V olukları varsa, önceden zemini elektrikli süpürgeyle süpürün. Daha sonradan nemli bir paspas kullanmaya karar verirseniz, temizliğin sonunda her zaman bir mikrofiber bez kullanın.

Bakım talimatlarını indirin >

Hafif hasarları kolaylıkla onarın

Quick-Step tamir kiti ile hafif hasarlar her zaman orijinal renk korunacak şekilde, kolaylıkla onarılabilir. Tüm döşeme renklerine uyacak şekilde dikkatle seçilmiş yedi cila parçası arasından uygun olanı seçerek hasarlı döşemelerinizin rengini oluşturun. Tamir kiti, bir eritme bıçağı, bir temizleme tarağı ve tüm zemin renklerine uygun yedi cila bloğundan oluşur. Zemin renginiz için karıştırmanız gereken cila renklerini öğrenmek için renk tablosuna göz atın.

Renk tablosunu indirin >

Tamir kiti

Bakım videoları

Videoyu izleyin ve zemininiz üzerindeki hafif hasarları nasıl önleyebileceğinizi öğrenin.

Kolay temizlik ve tamir için aksesuarlar

Işıl ışıl parlama zamanı!’ Tabii, zemininiz için. Ve bu kaliteli aksesuarlarla bu çok da zor olmayacak.’

QSREPAIR Laminant Aksesuarları Tamir Kiti QSREPAIR
Tamir Kiti
QSREPAIR
QSREPAIR Laminant Aksesuarları Tamir Kiti QSREPAIR
Tamir Kiti
QSREPAIR
Quick-Step Tamir Kiti ile hafif hasarlar her zaman orijinal renk korunacak şekilde, kolaylıkla onarılabilir. Tüm Quick-Step renklerine uyacak şekilde dikkatle seçilmiş yedi cila parçası arasından uygun olanı seçerek örneğin makas nedeniyle hasarlanmış döşemeliklerinizin rengini oluşturun. İçerik: eritme bıçağı, temizlik tarağı, 7 cila bloğu, zımpara kağıdı.
Top