Ömür boyu keyifle kullanabileceğiniz kaliteli ahşap döşemeler

Quick-Step olarak, ahşap zemininizi dilediğiniz kadar uzun süre boyunca, keyifle kullanabilmenizi istiyoruz. Bu nedenle, en üst düzeyde kalite sunmak için teknik bilgimizi ve enerjimizi tamamen bu sürece adadık. Her bir Quick-Step ahşap zemini için sunduğumuz konutta kullanıma özgü ömür boyu garanti de bu bağlılığımızın göstergesi niteliğindedir. Size nasıl böyle bir teklif yapabildiğimizi mi öğrenmek istiyorsunuz? Aşağıya bakabilirsiniz.

Her katman önemlidir

Quick-Step ahşap zeminleri, birbiriyle mükemmel uyum içerisinde olan farklı ahşap katmanlarından oluşmuştur. Bu sayede, bu ürünler ahşabın en büyük iki düşmanı olan sıcaklık ve nem değişikliklerine karşı oldukça dayanıklıdır. Buna ek olarak, Quick-Step ham maddelerini özenle seçmekte ve üretim sürecinde, nem içeriğini yakından izlemektedir. Sonuç? En üst düzeyde sağlamlık ve dayanıklılığa sahip ahşap döşemeler: bunu garanti edebiliyoruz! 

Önce kaplama

Quick-Step’in ahşap konusunda duyduğu tutku yalnızca ahşap zeminlerimizin otantik dokusu değil, aynı zamanda ufak kaplama ayrıntılarında da kendini göstermektedir: 

  • Lakeli ahşap zeminlerimiz bir değil, tam yedi katman halinde UV ile sertleştirilmiş su bazlı lake ile işlem görmüştür. 
  • Yağlı ahşap zeminlerimiz, iki adet birinci sınıf yağ katmanıyla birlikte sunulur, bu katmanlar uzun süre boyunca korunacak ekstra mat ve her şeyin ötesinde otantik bir görünüm sağlar. Elbette, bakım işlemlerine özen göstermeniz halinde!

Uniclic Multifit sistemi

Patentli (ve dünya çapında tanınmış) Quick-Step Multifit birbirine geçirmeli sistem sayesinde Quick-Step ahşap zeminleri hızlı ve kolay bir şekilde döşenebilir. Buna ek olarak, montaj sistemi diğer sistemlerden çok daha güçlü ve dayanıklıdır.

En yüksek keyif, en az bakım

Yeni su itici Protect+ teknolojisi* suyun ahşaba nüfuz etmesini ve bağlantıların kirlenmesini önler. Bu döşemelikler arasındaki boşlukların muhafaza edilmesini ve ilk günkü kadar iyi görünmeleri sağlar. Bu özelliklerin ve otantik zemin tasarımlarının birleşimi sayesinde, endişe etmeden zeminin göz alıcı görünüm ve kalitesinin keyfini yıllarca çıkarabilirsiniz.

*Variano için geçerli değildir

Top