Tasarım tutkusu

Sıcak ve otantik bir iç tasarım için gerçek ahşabın doğal büyüsüne başvurmalısınız. Moda, mimari ve iç tasarım alanlarındaki en yeni trendleri takip eden Quick-Step, her tarza uygun bir ahşap döşeme sunabilir. Bu konuda hangi ilkeyi mi izliyoruz? Tabii ki de tasarım tutkumuzu.

Yarının klasiklerini oluşturuyoruz

Quick-Step’in ahşap döşeme koleksiyonundaki her ahşap türü, yüzey efekti ve tasarım, yenilikçi mimari, iç tasarım ve moda trendleri, en yeni blog’lar, en modern şehirler ve popülerlik kazanan sanatçılar gibi birçok farklı kaynaktan esinlenilerek hazırlanmıştır. Bu da tasarımcı ekibinin yeni trendleri daha yaygınlaşmadan belirleyebilmelerini ve abartılı zevkler ile modası asla geçmeyecek eğilimler arasında ayrım yapabilmelerini sağlar. Sonuç olarak, Quick-Step sert kereste zeminleri, yarın da en az bugün olduğu kadar revaçta kalır.

Detaylara dair tutku

Döşemelik için mükemmel yapıyı oluşturmaktan uygun levha boyutunu seçmeye ve renkler ile derzleri dikkatlice dengelemeye kadar tüm aşamalarda, detaya verilen önem sayesinde Quick-Step’in ahşap zeminleri her zaman bir adım öndedir. Tasarım ekibi, hayalinizdeki zemini oluşturmaya odaklanmıştır ve sürecin her adımında titiz bir şekilde çalışır.

Variano: Zarif zeminler

Meşeden yapılmış kompozit zemin profilleri sayesinde, Quick-Step Variano zeminleri, yenilenmiş, kullanılmış ahşap zemin havası veren gerçek anlamda benzersiz bir görünüme sahiptir. Her şey detaylarda gizlidir; eskitilmiş kenarlar, çatlatılmış budaklar, testere kesimli dokular ve renk değişiklikleri sayesinde bu zeminler oldukça otantik bir görünüme sahiptir.’

Top