Quick-Step vinil döşemeler: kaliteye bağlılık

Quick-Step lüks vinil döşemeler, sadece güzel ve konforlu zeminlerden çok daha fazlasıdır: bunlar, zamana karşı koyabilen zeminlerin üretilmesi için onlarca yıllık araştırmanın ve uzmanlığın sonucudur. Vinil zeminlerimizin yıllar boyunca, her gün, gündelik yaşantının zorluklarıyla nasıl baş edebileceğini kendi gözlerinizle görün.

En önce kalite

Lekelere karşı dayanıklı vinil zeminler

Lekelere karşı birinci sınıf dayanıklılık

Quick-Step vinil zemininizin kapalı üst katmanı, devrim niteliğindeki Stain Guard teknolojisine sahiptir. Lekelere karşı dayanıklılık konusunda en etkili teknoloji olan Stain Guard, zemininizde leke bırakmaz, kir ve sürtme izlerine şans vermez.
Çizilmeye karşı dayanıklı vinil zeminler

Çizilmeye karşı istisnai direnç

Quick-Step’in sağlam ve lüks vinil karoları ayrıca Scratch Guard teknolojisi ile donatılmıştır: bu yenilikçi teknoloji, yeni zemininizi çizilmeye karşı piyasadaki tüm benzer ürünlerden daha iyi bir şekilde korur.
Su geçirmez vinil zeminler

Suya karşı %100 dayanıklı

Su itici teknolojimiz, patentli Uniclic birbirine geçirmeli sistem ile bir araya gelerek suyun zemininize zarar vermesini önler. Bu şekilde, lüks vinil zeminler, yalnızca kolaylıkla temizlenmekle kalmaz, ayrıca evinizdeki her oda için uygun bir döşeme çözümüdür: oturma odasından, banyoya veya mutfağa kadar.

Mükemmel zemini bulabilmeniz için size yardımcı olmamıza izin verin

Vinil döşeme tasarımları

Size en uygun zemini bulun

Canlı renkler, farklı desenler, cesur yapılar, titiz detaylar… Sağlam ve esnek lüks vinil zeminlerimiz birçok farklı tasarımda sunulmaktadır. Temel olarak doğadan ilham alarak tasarladığımız bu ürünlerde zevkinize odanıza veya projenize uygun bir zemin kesinlikle mevcut.

Quick-Step FloorExplorer ile zemin döşemelerinden ilham alın

İlham alın

Uygun zemini seçmek kolay değildir. Ancak FloorExplorer bu süreci oldukça kolaylaştırabilir: sadece üç basit adımda size iç mekan tasarımı tercihlerinizi ve kişiliğinizi tamamlayacak zemin döşemesi tasarımlarına genel bir bakış sunuyoruz.