Yıllarca keyifle kullanabileceğiniz kaliteli vinil döşemeler

Quick-Step olarak en iyi yaptığımız iş zemininizi korumaktır. Tüm enerjimizi, teknik bilgilerimizi ve tutkumuzu birleştirerek size Livyn lüks vinil zeminleri en az 20 yıl garantiyle sunabiliyoruz. Bu şekilde, ürettiğimiz her vinil zeminin merkezine kaliteyi koyuyoruz.

Güçlü ve dayanıklı

Dayanıklı bir yüzey tabakası ve ultra koruyucu PU kaplama: bunlar tüm Livyn lüks vinil zeminlerimizin ana malzemeleridir. Bunlar, vinil döşememizi oturma odaları, mutfaklar ve holler gibi yoğun kullanılan oda ve alanlar için ideal kılan iki temel özelliktir.

%100 su geçirmez

Livyn lüks vinil zeminler, yüksek oranda sentetik malzemelerden yapılmıştır. Sonuç olarak, bu ürünler %100 su geçirmezdir. Bu da bu ürünlerin banyo ve mutfağınız için ideal seçim olmasını sağlar.

Sağlam birbirine geçirmeli sistem

Quick-Step vinil zeminleri, Livyn birbirine geçirmeli sistemlerinde kullanılabilecek patentli, dünya çapında ün kazanmış ‘Uniclic Multifit’ ile kolaylıkla monte edilebilir. Bu montaj sistemi Livyn zemininizi göz açıp kapayıncaya kadar döşeyebilmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda piyasada sunulan sistemlerden çok daha fazla dayanıklılık sunar.’

Hem çok sessiz, hem çok rahat

Vinil zemininizi oluşturmak için kullandığımız malzemeler, günlük kullanım için tamamen optimize edilmiştir. Livyn zeminler, ayak seslerini azaltmanın yanı sıra konforlu bir his vererek yürüme deneyiminin mümkün olduğunca keyifli bir hal almasını sağlar.

Kapsamlı testlerden geçmiştir

En yüksek kalitede vinil zemin garantisi sunabilmek kolay bir iş değil! Quick-Step araştırma merkezimizde, zeminlerimizin en katı kalite gerekliliklerine uyup uymadığının doğrulamak için kapsamlı teknik testler yürütüyoruz. Bu ürünler, yalnızca farklı koşullardaki testlerden geçtikten sonra evinize ulaşabilir.

Top