Sıcak, doğal tasarımlara sahip lüks vinil zeminler

Quick-Step lüks vinil zeminleri yalnızca üzerinde hareket etmesi keyifli bir yüzey sunmakla kalmaz, aynı zamanda göze de hitap eder. Bunun nedeni, Quick-Step tasarımcılarının modası asla geçmeyecek klasikler oluşturabilmek üzere mimari, moda ve iç tasarım konusundaki en yeni trendleri yakından izlemesidir. Ve en yeni üretim teknolojileri sayesinde, vinil zeminler gerçeğe son derece uygun bir şekilde sunulabilmektedir. İster doğal ahşap, ister taş... Her iç mekana uygun bir lüks vinil tasarım bulunmaktadır.

Bugünün modası, yarının klasiği

Quick-Step’in vinil döşeme tasarımcıları, son mimari gelişmelerden iç mimari ve moda konusundaki son trendlere, modern şehirlere ve en popüler sanatçılara kadar birçok farklı kaynaktan ilham alır. Bu da yeni trendleri daha yaygınlaşmadan belirleyebilmelerini ve abartılı zevkler ile modası asla geçmeyecek eğilimler arasında ayrım yapabilmelerini sağlar. Sonuç? Quick-Step lüks vinil zeminleri, bugünün trend belirleyicileri ve yarının da klasiklerini oluşturur.

Her şey detaylarda gizli

Tasarımcılar, her gün benzersiz zeminler oluşturmak için yeni ve heyecan verici yapı ve materyaller, renk ve ahşap tasarım kombinasyonları oluşturur. Süreç boyunca hiçbir detay fark edilmeden kalmaz: yapıdan büyüklüğe, renge, dengeye ve derzlere kadar.

Benzersiz ve özgün görünüm

Quick-Step lüks vinil döşemeler, her biri benzersiz ve özgün bir görünüme sahip birçok farklı renkte ve tasarımda sunulur: gerçeğe uygun detaylardan çarpıcı yapılara ve büyüleyici renk kombinasyonlara kadar birçok seçenek sunulur. Quick-Step lüks vinil tasarım tabakasında kullanılan yüksek sınıf baskı tekniği, zemininize benzersiz ve gerçekçi bir görünüm katar. Ve uyumlu aksesuar yelpazemizle de zemininize benzersiz ve doğal bir görünüm katabilirsiniz.

Gerçekçi ahşap ve taş tasarımlar

Gerçekçi ahşap görünümünü mü tercih edersiniz, yoksa doğal taşların dingin havasını mı? Tercihiniz ne olursa olsun, vinil döşeme koleksiyonlarımızın gerçeğine son derece uygun olarak tasarlandığından emin olabilirsiniz. V oluklu profiller, gerçekçi bir döşemelik etkisi yaratır, derin yüzey yapıları da doğal bir hava verir... Ayrıca, benzersiz dokuları ve mat kaplamaları sayesinde, tüm koleksiyonlar, vinil döşemeliklerde gerçekçiliği yeniden tanımlar.

Tüm vinil zeminleri keşfedin >

Top