Livyn lüks vinil zemininin ilk günkü görünümünün korunması

Endişelenmeden eğlenmek: Quick-Step Livyn lüks vinil zeminlerimiz tam olarak bunu sunmak için tasarlanmıştır.’ Stain Guard teknolojisine sahip sızdırmaz üst tabaka, kir ve lekelerin uzakta tutulmasına yardımcı olur. Su geçirmez yüzey tabakası sayesinde, bu zeminleri ıslak bir bezle kolaylıkla temizleyebilir ve döşemeliklerinizi her zaman ilk günkü gibi sergileyebilirsiniz.

Vinil temizliği konusunda izlenmesi gereken temel kurallar

Bu ipuçları, vinil zemininizin ilk günkü görünümünü yıllarca koruyabilmesini sağlayacaktır: 

  • Kullanılacak su miktarının belirlenmesinde, sıklık büyük önem taşımaktadır. Zemininiz sıklıkla fazla miktarda suya maruz kalıyorsa (açık duş önü gibi) ekleme parçaları ve kenarlar bu kadar suya dayanamayabilir ve zemininiz ile şilteniz hasar görebilir. 

  • Nemin vinil zemin kaplamasından içeri girmesini önlemek için temizlik sırasında paspasınızın sırılsıklam olmamasına özen gösterin . 

Özetlemek gerekirse, vinil zemininizi bir havuz gibi kullanmazsanız, bu zeminler, mutfağınız ve/veya banyonuzda harika performans gösterecektir.

Bakım talimatlarını indirin >

Tamir kiti

Hafif hasarları kolaylıkla onarın

Quick-Step tamir kiti ile hafif hasarlar her zaman orijinal renk korunacak şekilde, kolaylıkla onarılabilir. Tüm döşeme renklerine uyacak şekilde dikkatle seçilmiş yedi cila parçası arasından uygun olanı seçerek hasarlı döşemelerinizin rengini oluşturun. Tamir kiti, bir eritme bıçağı, bir temizleme tarağı ve tüm zemin renklerine uygun yedi cila bloğundan oluşur. Zemin renginiz için karıştırmanız gereken cila renklerini öğrenmek için renk tablosuna göz atın.

Renk tablosunu indirin >

Kolay temizlik ve tamir için aksesuarlar

Bu kaliteli aksesuarlar sayesinde, vinil zemininizin ilk günkü güzelliğini koruması hiç de zor olmayacak.’

QSREPAIR Laminant Aksesuarları Tamir Kiti QSREPAIR
Tamir Kiti
QSREPAIR
QSREPAIR Laminant Aksesuarları Tamir Kiti QSREPAIR
Tamir Kiti
QSREPAIR
Quick-Step Tamir Kiti ile hafif hasarlar her zaman orijinal renk korunacak şekilde, kolaylıkla onarılabilir. Tüm Quick-Step renklerine uyacak şekilde dikkatle seçilmiş yedi cila parçası arasından uygun olanı seçerek örneğin makas nedeniyle hasarlanmış döşemeliklerinizin rengini oluşturun. İçerik: eritme bıçağı, temizlik tarağı, 7 cila bloğu, zımpara kağıdı.
Top