Neden Quick-Step vinil döşemelerini tercih etmelisiniz?’

Livyn döşemelik

Vinil döşeme nedir?

Livyn lüks vinil döşemeler beş farklı tabakadan oluşur. Bu da yalnızca ses azaltma özellikli su geçirmez bir zemin sağlamaz, aynı zamanda üzerinde yürüdüğünüz zeminin oldukça sıcak ve yumuşak bir his vermesine yardımcı olur. Tüm bunlara rağmen, vinil zeminler oldukça incedir ve tadilat işleri için idealdir.


  1. Yüksek performanslı üst tabaka: Scratch ve Stain Guard teknolojileriyle donatılmış olan bu koruyucu katman, zeminlerinizi kir, leke ve çizilmelere karşı koruyarak zeminlerinizin temizliği ve bakımını kolaylaştırır. Ekstra mat parlak kaplama da doğal bir görünüm katar.

  2. Üstün baskılı vinil dekorasyon tabakası: bu tabaka için kullanılan yüksek sınıf baskı tekniği, vinil zemininize benzersiz ve gerçekçi bir görünüm katar.

  3. Güçlü, darbelere karşı dayanıklı vinil temel: bu su geçirmez ve sesleri azaltan vinil temel, konfor ve dayanıklılık sunar.

  4. Ekstra denge tabakası: bu tabaka, vinil zemine boyut açısından ilave denge katmak üzere süper yoğun cam lifleri içermektedir. 

  5. Son derece etkili, darbelere karşı dayanıklı vinil destek: bu neme karşı dayanıklı tabaka, bükülme veya çökmeleri önleyen, mükemmel derecede dengeli bir zemin profili sağlar.

Doğal görünüm

Livyn lüks vinil zeminleri hem göze hem de ayağa hitap eder. Güzel tasarımları ve mükemmel uyumda aksesuarları ile zemininiz son derece doğal bir görünüme sahip olur. Yumuşak ve konforlu yüzey yapıları da yalın ayak yürümeyi dahi bir zevk haline getirir.

Hızlı ve kolay montaj

Livyn için sunulan Uniclic Multifit sistemi sayesinde vinil zeminleri her zamankinden daha hızlı ve kolay bir şekilde monte edebilirsiniz.

Kalite ve dayanıklılık

Vinil döşemeler, gündelik yaşantının zorluklarına ve hareketliliğine karşı son derece dayanıklıdır. Stain Guard ve Scratch Guard teknolojisine sahip sızdırmaz üst tabaka, vinil zeminlerinizi çizilmelere, lekelere ve kirlere karşı korur.

Gerçek hayata uygun tasarımlar

Livyn lüks vinil döşemeler, her biri benzersiz ve özgün bir görünüme sahip birçok farklı renk ve tarzda sunulur. Gerçek hayata uygun detaylardan çarpıcı yapılara ve büyüleyici renk tasarımlarına kadar birçok seçenek: size en uygun zemini seçmeye hazır mısınız?

Tadilat dostu

Livyn lüks vinil zeminleri, son derece ince olduklarından tadilat çalışmaları için idealdir. Bu döşemeleri mevcut düz zemin kaplamaları üzerine de döşeyebilirsiniz.

Bir zeminden çok daha fazlası

Quick-Step, vinil zemininizin montaj, kaplama ve bakım işlemlerini göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleştirebilmeniz için gerekli tüm araç ve aksesuarları sunmaktadır.
Top