Go to content Go to search

QUICK-STEP HAKKINDA

1990’dan beri zemin tasarımcıları

Zamana meydan okuyan bir güzellik tutkusu

Endişesiz yaşam yüksek performanslı zeminlere sahip bir evde başlar. Bu, 1990’dan beri Quick-Step’in motivasyonudur. Bugün, uyumlu süpürgelik profilleri ve bitirme profillerine sahip uzun ömürlü laminant, vinil ve ahşap döşemeler arasından seçim yapabilirsiniz. Bize özgü özellikler: güzel tasarımlar, su geçirmez zeminler ve kolay montaj - hepsi bir dizi çığır açan yenilik sayesinde.
Quick-Step’in DNA’sında ne mi var?
Mükemmelliğe ulaşmak için gösterilen sürekli çaba...

Bir güzellik ve sürdürülebilirlik geleneği

Tarihimiz 1960’a kadar gider. Flanders’ın batı tarafında birkaç aile keten endüstrisinde bir işletme kurmak için güçlerini birleştirdi ve projelerine UNILIN adını verdi. Bununla birlikte, keten ‘70’lerde zor bulunan bir madde olduğundan UNILIN ahşaba odaklandı. Ahşap önce genelde dekoratif uygulamalarda kullanıldı ancak Hollandalı bir müşterimizin panellerimizi zeminlere dönüştürmesiyle 1990’da kendimiz zemin endüstrisine girdik. 

Fikir basitti: hoş bir görünüm veren geleneksel ahşap döşemelere daha ucuz ve bakımı daha kolay bir alternatif sunmak istedik. Laminant ile başardığımız bir şeyler. Yeni Quick-Step markası, yakın zamanda yetişkinlerin ve gençlerin kalplerini fethetti. Benzersiz tasarımlarla insanların yatak odaları, mutfakları, banyoları, oturma odalarına vb. canlılık verdik. Her zaman geri dönüştürülmüş malzemeleri yeniden kullanıp uzun ömürlü ürünler üreterek sürdürülebilirlik taahhüdümüze bağlı kalıyoruz. 
 

Vinil, sert kereste ve aksesuarları karışıma ekleme

Quick-Step’in arkasındaki ekip, herkesin beğenisine uygun yüksek kaliteli zeminler sunma tutkusuyla yeni yüzyılın başlangıcında farklı döşeme malzemelerini keşfetmeye başladı. Bu arayış, 2009’daki ilk yenilikçi ahşap döşemelerimizin lansmanında sonuç verdi. Quick-Step, sağlam ahşap üst katmanı korumak için Wood for Life teknolojisini geliştirdi. Sonuç: minimum aşınma ve yıpranma ve sorunsuz bakım.  

O zamana kadar, Quick-Step laminant ve ahşabın yanında üçüncü bir ürün hattını zaten açmıştı: vinil döşemeler. Bu %100 sentetik zeminlerin bakımı kolaydır ve zarafeti en iyi performansla bir araya getirir - özellikle son Alpha Vinyl neslimiz (2020). Mükemmellik detaylarda gizli olduğundan, çözümümüzü çizilmeye karşı dayanıklı süpürgelik profilleri ve çok amaçlı bitirme profilleriyle tamamlıyoruz.
 

Teknik inovasyonlarla bir adım önde 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak için sadece geniş bir laminant, vinil ve ahşap zemin yelpazesi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda teknik bakımdan da olağanüstü olmalarını sağlıyoruz. Bu strateji bizi pazar lideri konuma getirdi ve gelecek yıllardaki çalışmalarımızı da tanımlayacak. Mükemmellik için çaba göstermek sürekli gelişim için çaba göstermektir.

Teknik bilgisi olmayan bir kişinin de kendi zeminini döşeyebilmesine imkân veren Uniclic gibi yenilikçi montaj sistemleriyle endüstride 1997 gibi erken bir zamanda bir devrimi başlattık.

Diğer kilometre taşları şu koleksiyonlardır: 

  • Perspective – döşemelikler arasında V oluklu ilk laminant zeminler.
  • Impressive – suya karşı olağanüstü dayanıklı laminant zeminler.
  • Signature – gerçek ahşaptan ayırt edilmesi imkansız laminant.
 

Quick-Step bir UNILIN markasıdır


UNILIN’i Keşfedin

UNILIN kariyer sitesini keşfedin