Majestic laminate flooring

Ekstra uzun ve ekstra geniş laminant döşeme

Biraz daha dikkat çekici ve özel olması için iç mekanınıza ekstra özel bir dokunuş eklemeyi mi hayal ediyorsunuz? Quick-Step’ten yeni Majestic koleksiyonu tam da bunun için. Ekstra geniş ve ekstra uzun döşemelikleriyle, Majestic döşemeler eviniz lüks bir kral dairesi havası katacak.

Majestic laminant döşeme ile büyük etki yaratin

Lükste yeni bir seviye

Quick-Step’in şimdiye kadar üretilmiş en uzun ve en geniş laminant döşeme profilleriyle iç mekanınızı lüks ve ferahlıkta yeni bir seviyeye çıkarın. Majestic döşemelikleri suya üstün derecede dayanıklılığıyla birlikte doğal renk ve dokularıyla büyük etki yaratacak. Bunların tümü, iç mekanınıza canlılık katacak, dikkat çekici 2,05 m x 24 cm formatındadır.

Majestic laminant döşemeleri neden tercih etmelisiniz?

Ekstra geniş ve uzun döşemelikler

Evinize ferah bir ambiyans veren oldukça geniş, lüks uzun döşemelikler (205 cm x 24 cm).

Suya karşı üstün derecede dayanıklı 

Benzersiz Hydroseal su itici katman işlemi uygulanmış Majestic döşemeler suya son derecede dayanıklı olduklarından mutfak ve banyolar için mükemmel uyum sağlar.

Maksimum özgünlük 

Majestic koleksiyonu, dünyanın en güzel laminant döşemeleri için doğal ahşabın en cezbedici özelliklerini ve otantik oluklarını öne çıkarır.

“Majestic” koleksiyonunun tamamını keşfedin:

Hayal gücünüzü artıracak on trend renk arasında seçim yapın. Majestic koleksiyonu her alanı kusursuz bir şekilde tamamlar.

‘RoomViewer’ı başlat >
Top