Laminant daha önce hiç bu kadar doğal ve suya karşı dayanıklı olmamıştı

Laminant döşeme konusundaki en son yeniliğe merhaba deyin. Quick-Step Impressive Ultra ile tanışın. Her zamankinden daha doğal bir görünüm ve his veren yeni nesil laminant zeminler... 

Ama durun, dahası da var: yenilikçi, su itici ‘HydroSeal’ kaplama sayesinde, Impressive Ultra yalnızca hoş bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda üretilen laminant döşemeler arasında suya karşı dayanıklılığı en yüksek olan modeldir.’’ Bu aşamadan sonra, güzellik ve performans zemininizin en iyi arkadaşları olacaktır.’


Neden Quick-Step Impressive Ultra’yı tercih etmelisiniz?’…

Hiç olmadığı kadar doğal


Quick-Step Impressive Ultra laminant döşeme

Doğal yüzey dokuları

Zemin yüzeyine dokunur dokunmaz farkı anlayacaksınız: Impressive Ultra yalnızca güzel bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda, üretilen en gerçekçi ve doğal laminant zemindir.’’’

Quick-Step Impressive Ultra laminant döşeme

Oluklarına kadar mükemmel 

Mükemmellik detaylarda gizlidir. Zemin karakterinin zemin oluklarında mükemmel bir şekilde yansıtılmasının nedeni de budur.’’ Sonuç olarak, her zamankinden daha uyumlu bir laminant ürün geliştirilebilmiştir.

Quick-Step Impressive Ultra laminant döşeme

On altı şık tasarım 

Impressive Ultra 16 şık tasarımda sunulur. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak 12 mm kalınlığında (Impressive Ultra) veya 8 mm (Impressive) kalınlığında profiller seçebilirsiniz.


Hiç olmadığı kadar su geçirmez


Quick-Step Impressive su geçirmez döşeme

Su geçirmez kaplama 

Nem sorunlarını unutun. Impressive Ultra oluklarda yenilikçi su geçirmez‘HydroSeal’ kaplama ile birlikte sunulur; bu kaplama da su girişini önler. Bu modellerin temizleme işlemleri hiç olmadığı kadar güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Quick-Step Impressive Ultra laminant döşeme

Toz ve kire veda edin 

Toza ve kire ‘Elveda’ deyin. Döşemelikler arasındaki antistatik ekleme noktaları tozları iter ve olukta kir birikimini önler; bu şekilde bakım işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Scratch-Guard

Dayanıklı 

Quick-Step Laminant zeminleri, kalite ve tarz konusunda itibar kazanmış ürünlerdir. Yeni Impressive Ultra, bu mirası bir üst seviyeye çıkarıyor. Gelişmiş teknolojiler sayesinde, bu zemin oldukça sağlam ve çizilmeye karşı dayanıklı bir şekilde sunulabilmekte ve güzelliğini yıllar boyunca koruyabilmektedir.


Top