Pulse vinil döşemeyle büyük etki yaratın
Ekstra uzun ve ekstra geniş vinil döşeme

Quick-Step Pulse, lüks ve özgünlükte son nokta için tasarım ve dokuyu kusursuz bir şekilde bir araya getiren ekstra uzun ve ekstra geniş döşemeliklerden oluşan bir koleksiyondur. Pulse döşemeliklerin ne kadar canlı göründüğüne inanamayacaksınız.

Gerçekte olduğu gibi: büyük resme bakın

Pulse döşemelikler orijinal dokularıyla farklarını belli eder. Önceden yalnızca doğal ahşapta görülen canlı renk çeşitlilikleri için her döşemelikte çok sayıda gölge ve ton içerirler. Sonuç? Şimdiye kadar üretilmiş en doğal görünümlü, lüks vinil döşemeler.

Pulse vinil döşemeleri neden tercih etmelisiniz?

Yeni Quick-Step vinil döşemeler

Son derece doğal bir görünüm

Ekstra mat kaplama, ayrıntılı yüzey yapıları ve mükemmel uyum içindeki oluklar ile “Pulse”, bugüne kadar tasarlanmış en doğal görünümlü vinil döşemedir. Bu yumuşak ve rahat ürünlerin üzerinde yalın ayak da olsanız rahatça yürüyebilirsiniz.

Yeni Quick-Step vinil döşemeler

Mükemmel dayanıklılık

Pulse döşemelerin bakımı kolaydır ve sadece tek bir ürün gerektirir. Bunların tümü, toplam koruma sağlayan Stain Guard ve Scratch Guard teknolojisiyle sızdırmaz bir üst katman sayesindedir.

Sessiz, yumuşak ve %100 su geçirmez

Pulse vinil döşemelerin ultra-doğal bir pakette sundukları tüm avantajlar bunlardır. Bu yüzden banyo ve mutfaklar için mükemmel bir seçimdir

Yeni Quick-Step vinil döşemeler

Hızlı ve kolay montaj

Pulse döşemeleri hiç olmadığı kadar hızlı ve basit bir şekilde monte edilebilmektedir. Uniclic Multifit birbirine geçirmeli sistemle donatılmış Pulse döşemeleri siz farkına varmadan hazır hale gelir. Açılır montaj teknolojisi, dikey ve yatay birbirine geçirerek kilitleme özelliği sayesinde ekstra güç sağlar.


“Pulse” koleksiyonunun tamamını keşfedin:

Klasikten trende 20 tasarım arasından seçiminizi yapın. Bu döşemelerden her biri, detaylar, yüzey yapıları ve renk çeşitleri sayesinde her döşemelikte benzersiz özelliklere sahiptir.


‘RoomViewer’ı başlat >
Top