Su geçirmez laminant mı? Evet, bu mümkün!

En yeni nesil laminant döşemeler ile tanışın ... Sadece son derece şık ve doğal görünmekle kalmayan, aynı zamanda darbelere karşı sağlam kalabilecek ve her şeyin ötesinde, neme karşı %100 dayanıklı zemin.

Suya karşı dayanıklı laminant mı? Sorun değil!

Quick-Step laminant zeminler, yenilikçi “HydroSeal” su itici kaplaması sayesinde dünyanın ilk gerçek suya karşı dayanıklı laminant zeminleridir. Artık, zemininizin tasarımı ve dayanıklılığı bir arada olacak.

Suya karşı dayanıklı laminantımızı neden tercih etmelisiniz?

Quick-Step Impressive suya karşı dayanıklı döşemeler, suya karşı dayanıklı

Suya karşı %100 dayanıklı

Nem sorununa veda edin.SignatureEligna, Classic, Impressive PatternsImpressive (Ultra) ve Majestic laminant zeminlerde oluklarda bile yenilikçi, su itici “HydroSeal” kaplama vardır yani su, zemine nüfuz etmez. Bu modellerin temizleme işlemleri hiç olmadığı kadar kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir.
Yeni Quick-Step laminant döşemeler, Doğal görünüm

Doğal görünüm

Zemin yüzeyini yakından incelediğinizde hemen fark edeceksiniz: Quick-Step suya karşı dayanıklı laminant zeminler, şimdiye kadar üretilen en doğal laminant zeminlerdir. Bağlantıların otantik karakteri, zeminin tasarımına mükemmel bir şekilde uyar. Renk, tasarım ve yapı bağlantıya kadar uzanır ve gerçek ahşap hissini ortaya çıkarır.
Yeni Quick-Step laminant döşemeler, Scratch Guard

Yıllarca endişesiz yaşam

Scratch Guard üst kaplama sayesinde, Quick-Step laminant zeminler, diğer çoğu laminant zemine göre çizilmelere karşı on kat kadar daha dirençlidir. Scratch Guard, zemininize düşen nesneler, mobilya izleri, yüksek topuklar vb.den kaynaklanan aşınma ve eskimelere karşı üstün koruma sağlar. Ayrıca yeni Quick-Step laminant döşemeniz 25 yıla kadar garantiyle gelir: yıllarca endişesiz yaşam için garantiniz…

Videoyu izleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin ve Quick-Step’in suya karşı dayanıklı laminant zeminlerinin rakip ürünlere karşı ne kadar etkili olduğunu kendi gözlerinizle görün.


Tüm su geçirmez laminant döşemeleri keşfedin

‘RoomViewer’ı başlat >