Su geçirmez laminant zeminler

Su geçirmez laminant mı? Evet, bu mümkün!

En yeni nesil laminant döşeme ile tanışın. Sadece son derece mükemmel doğal bir görünüme değil, aynı zamanda neme karşı % 100 dayanıklılığa sahip zeminler.

Laminant zeminler

Quick-Step’in kapsamlı laminant döşeme tasarımları yelpazesi arasından, gerçek anlamda olağanüstü bir ev oluşturabilirsiniz. Ürünlerimizin mükemmel kalitesi, eğilimleri belirleyen bir döşeme markası olarak yıllar içinde edindiğimiz tecrübe ile desteklenmektedir.

‘RoomViewer’ı başlat >

Quick-Step laminant döşemelerini tercih etmek için 3 neden

Gerçeğinin neredeyse aynısı laminant döşemeler

Aynı gerçeği gibi

En yeni mimari, moda ve tasarım trendlerinden esinlenen Quick-Step tasarım ekibi sürekli olarak doğallık ve özgünlük katan yeni zeminler geliştirme hayaliyle çalışmaktadır. Sonuç? En küçük detaylarda dahi benzersiz bir gerçekçilik sunan laminant zeminler.

Kaliteli laminant döşemeler

İhtiyaç duyduğunuz dayanıklılık

Quick-Step olarak, zemin korumasını ciddiye alırız. Scratch Guard ve HydroSeal teknolojisi gibi akıllı yenilikler sayesinde Quick-Step laminant-zeminler çiziklere, lekelere ve hatta yüzey nemine karşı mükemmel koruma sağlar.

Kolaylıkla birbirine geçirilebilir laminant döşemeler

Kolay montaj

Quick-Step zeminlerinin döşenmesi, patentli ve dünya çapında ün kazanmış Unilic birbirine geçirmeli sistem sayesinde oldukça kolaydır.

Mükemmel zemini bulabilmeniz için size yardımcı olmamıza izin verin

Laminant döşeme tasarımları

Size en uygun zemini bulun

İster modern, ister geleneksel tasarımlardan hoşlanıyor olun, Quick-Step Laminant yelpazesi size birçok farklı döşemelik boyutu, ahşap türü tasarımı, renk seçeneği ve birçok güzel doku ve oluk seçeneği sunacaktır.

Quick-Step FloorExplorer ile zemin döşemelerinden ilham alın

İlham alın

Uygun zemini seçmek kolay değildir. Ancak FloorExplorer bu süreci oldukça kolaylaştırabilir: sadece üç basit adımda size iç mekan tasarımı tercihlerinizi ve kişiliğinizi tamamlayacak zemin döşemesi tasarımlarına genel bir bakış sunuyoruz.

Stil sahibi bir son görünüm için ihtiyaç duyduğunuz her şey

Mükemmel zemini buldunuz mu? O zaman kollarınızı sıvayarak döşeme projenize başlayabilirsiniz. Bu araçlar, montajdan tamamlamaya ve bakıma kadar her adımın sorunsuzca gerçekleştirilmesini sağlar.

Montajı kolay laminant döşemeler

Hızlı ve sorunsuz montaj

Patentli teknoloji ve kullanışlı montaj aletlerinden oluşan eksiksiz set sayesinde zeminlerinizi çok kısa süre içinde döşeyebilirsiniz.

Laminant döşemelerinize mükemmel bir dokunuş katın

Mükemmel bitirici dokunuşu ekleyin

Ayrıntılar fark yaratır. Peki zemininizi uyumlu aksesuarlarla mükemmel bir şekilde kaplamaya ne dersiniz?

Laminant döşemelerle sorunsuz bakım

Sorunsuz bakım

Quick-Step laminant zeminleri yalnızca güzel bir görünüme sahip olmakla kalmaz, bu zeminlerin bakım ve temizlik işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirilebilir.