Ömür boyu dayanıklı kaliteli laminant zemin

Piyasadaki en iyi laminant zeminlere ulaşabilecekken neden daha azıyla yetinesiniz ki? Quick-Step olarak sadece lafta kalmıyor, vaatlerimizi destekleyecek, 25 yıla kadar geçerli uzun süreli garantiler sunuyoruz. Artık nem, çizik veya lekeler hakkında endişelenmenize gerek yok. İç rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünler sunuyoruz.

Kaliteli laminant zemin, suya karşı dayanıklı yüzey

Suya karşı dayanıklı yüzey

Laminant zemin koleksiyonlarımızın suyu iten HydroSeal kaplama sayesinde %100 oranda suya karşı dayanıklı olduğunu biliyor muydunuz?

Kaliteli laminant zemin, çizilmez

Çizilmez

Patentli bir koruma sistemi olan Scratch Guard teknolojisinin kullanıldığı ekstra koruyucu üst katman sayesinde, kaliteli laminant zeminlerimiz, çizilmeye karşı on kata kadar daha dirençlidir.

Kaliteli laminant zemin, lekelere karşı dayanıklı

Lekelere karşı dayanıklı

Quick-Step, yalnızca suya karşı dayanıklı ve çizilmez olmakla kalmayan, ayrıca lekelere karşı da üst düzey dayanıklılığa sahip olan, piyasadaki en iyi laminant zeminleri sunmaktadır. Bu ürünlerin temizleme işlemleri hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Kaliteli laminant zeminlerimizin bir diğer öne çıkan özelliği de…

… kolay birbirine geçirmeli sistemdir. Quick-Step Uniclic ve Uniclic Multifit sayesinde en dar köşeler ve radyatör altlarında dahi kolaylıkla montaj yapılabilir.

… antistatik özelliklerdir. Patentli, kalıcı anti-statik işlem uygulandığından, evinizdeki hiçbir zemin toz tutmayacak.

… ışığa/ UV ışınlarına karşı dayanıklılıktır. Renk bozulması konusunda endişelenmeden güneş ışığının keyfini çıkarabilirsiniz. Eskimiş zemin görünümü artık geride kaldı.

Mükemmel zemini bulabilmeniz için size yardımcı olmamıza izin verin

Laminant döşeme tasarımları

Size en uygun zemini bulun

İster modern, ister geleneksel tasarımlardan hoşlanıyor olun, Quick-Step Laminant yelpazesi size birçok farklı döşemelik boyutu, ahşap türü tasarımı, renk seçeneği ve birçok güzel doku ve oluk seçeneği sunacaktır.

Quick-Step FloorExplorer ile zemin döşemelerinden ilham alın

İlham alın

Uygun zemini seçmek kolay değildir. Ancak FloorExplorer bu süreci oldukça kolaylaştırabilir: sadece üç basit adımda size iç mekan tasarımı tercihlerinizi ve kişiliğinizi tamamlayacak zemin döşemesi tasarımlarına genel bir bakış sunuyoruz.