Ahşap döşemelikler

Quick-Step otantik ahşap döşemeleri

Sıcak ve otantik bir iç mekan arayışında mısınız? Hiçbir şey gerçek ahşabın doğal büyüsünün yerini tutamaz. Quick-Step tarafından sunulan ahşap döşemeler her tarza uygun olmakla birlikte size ömür boyu keyifle kullanım olanağı tanır.

Neden ahşap? >

Ahşap döşeme tasarımlarımız

Quick-Step parke zeminleri birçok farklı şekil ve renkte sunulur. Fırçalanmış döşemeliklerden testere kesimlerine kadar yayılan bir yelpazede sunduğumuz birçok yüzey efekti ve ahşap türünü keşfedin.–
Castello
Castello
Lami̇ne parke
Castello
Castello
Farklı ahşap türlerinden küçük döşemelikler
Compact
Compact
Lami̇ne parke
Compact
Compact
Tadilat dostu kalınlıkta şık döşemelikler
Imperio
Imperio
Lami̇ne parke
Imperio
Imperio
Otantik bir görünüme sahip, uzun ve geniş döşemelikler
Intenso
Intenso
Lami̇ne parke
Intenso
Intenso
Benzersiz eskitilmiş bir görünüme sahip Chevron desenli döşemelik     
Massimo
Massimo
Lami̇ne parke
Massimo
Massimo
Otantik bir görünüme sahip, ekstra uzun ve ekstra geniş döşemelikler
Palazzo
Palazzo
Lami̇ne parke
Palazzo
Palazzo
Şık meşe döşemelikler
Variano
Variano
Lami̇ne parke
Variano
Variano
Eskitilmiş bir görünüm ve desene sahip, benzersiz döşemelikler

Neden Quick-Step ahşap zeminlerini tercih etmelisiniz?

Tutkuyla üretilmiş

Quick-Step parke zeminleri birçok farklı şekil ve renkte sunulur. Ahşap türleri ve fırçalanmış döşemeliklerden testere kesimlerine kadar değişen güzel yüzey efektleri konusundaki çeşitliliğimizin arkasında tasarım konusunda duyduğumuz yoğun tutku yatmaktadır.

Kolay montaj

Uniclic Multifit sistemi sayesinde, sert kereste zeminleri oldukça kısa bir süre içinde döşeyebilirsiniz! Montaj sonrası çalışma gerektirmediğinden, montajdan hemen sonra yepyeni parke zemininizin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Ömür boyu kalite

Quick-Step sert kereste zeminleri, UV ile sertleştirilmiş yedi adet lakeli koruyucu katman veya iki adet modifiye edilmiş yağ katmanı sayesinde tamamen aşınmaz niteliktedir. Nihayetinde, kalite Quick-Step’in ikinci adıdır! Bu nedenle ömür boyu garanti sunmamız sizi şaşırtmasın.’

Kaatuiko juoma? Ei hätää!

Quick-Step-parkettilattiat hyödyntävät ainutlaatuista vettä hylkivää Protect+ -tekniikkaa. Tekniikka estää veden tunkeutumisen puuhun nesteiden roiskumisen tai puhdistamisen aikana. Tällä tavoin lattia saumoineen pysyy upean näköisenä vuosia...

Variano Boyalı Beyaz Yağlı Meşe döşemeliklerin artık evin büyük bir kısmını oluşturuyor olması beni gerçekten çok memnun ediyor.

Bugün güzel, yarın güzel...

Eviniz için bir ahşap zemin seçeceğiniz zaman, bu zeminin yıllar boyunca özgün güzelliğini korumasını istersiniz. Quick-Step Parke zeminleri de size tam olarak bunu sunmak için tasarlanmıştır; gerçek anlamda sıcacık bir ev oluşturmak ve size ömür boyu keyifle kullanım olanağı sunmak. Videoyu izleyin ve Quick-Step ahşap zeminlerinin hem bugün hem de gelecekte sizi ne kadar memnun edeceğini görün.

Nasıl yapılır?…

Montaj

Nasıl monte edilir?

Hızlı ve kolay … Quick-Step Parke zeminleri, yüzer veya tutkalla sabitlemeli şekilde monte edilebilir.

Kaplama

Kaplama nasıl yapılır?

Her zemin ve tarza uygun kaliteli süpürgelikler arasından seçim yapın. Bu ürünlerin her biri, zeminlerimiz gibi kalite testlerinden geçmiştir.
Bakım

Nasıl temizlenir?

Quick-Step ahşap zeminleri yalnızca güzel bir görünüme sahip olmakla kalmaz, bu zeminlerin bakım ve temizlik işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Size en yakın satıcıyı bulun > Şehir veya posta kodu |
En sevdiğiniz zeminlere göz atın! >
Top