İç mekanınız yıllar geçtikçe değişir,
parkelerimiz ise Wood for Life sayesinde

hep ilk günkü gibi kalır

Güzel tasarımlı ahşap döşemeler

Sıcak ve otantik bir iç mekan arayışında mısınız? Hiçbir şey gerçek ahşabın doğal büyüsünün yerini tutamaz. Quick-Step tarafından sunulan ahşap döşemeler her tarza uygun olmakla birlikte size ömür boyu keyifle kullanım olanağı tanır.

‘RoomViewer’ı başlat >

Quick-Step ahşap döşemelerini tercih etmek için 3 neden

Kolaylıkla birbirine geçirilebilir sert kereste döşemeler

Kolaylıkla birbirine geçirilebilir

Uniclic Multifit sistemi sayesinde, sert kereste zeminleri oldukça kısa bir süre içinde döşeyebilirsiniz! Montaj sonrası çalışma gerektirmediğinden, montajdan hemen sonra yepyeni parke zemininizin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Bir ömür boyu dayanıklılık için geliştirilmiş sert kereste zeminler

Bir ömür boyu dayanıklılık için geliştirilmiş gerçek ahşap zeminler

Quick-Step sert kereste zeminleri, UV ile sertleştirilmiş yedi adet lakeli koruyucu katman veya iki adet modifiye edilmiş yağ katmanı sayesinde tamamen aşınmaz niteliktedir. Nihayetinde, kalite Quick-Step’in ikinci adıdır! Bu nedenle ömür boyu garanti sunmamız sizi şaşırtmasın.

Özenle geliştirilmiş sert kereste döşemeler

Özenle geliştirilmiş

Quick-Step parke zeminleri birçok farklı şekil ve renkte sunulur. Ahşap türleri ve fırçalanmış döşemeliklerden testere efektlerine kadar değişen güzel yüzey efektleri konusundaki çeşitliliğimizin arkasında tasarım konusunda duyduğumuz yoğun tutku yatmaktadır.

Mükemmel zemini bulabilmeniz için size yardımcı olmamıza izin verin

Sert kereste döşeme tasarımları

Size en uygun zemini bulun

Quick-Step parke zeminleri birçok farklı şekil ve renkte sunulur. Fırçalanmış döşemeliklerden testere efektlerine kadar yayılan bir yelpazede sunduğumuz birçok yüzey efekti ve ahşap türünü keşfedin.

Quick-Step FloorExplorer ile zemin döşemelerinden ilham alın

İlham alın

Uygun zemini seçmek kolay değildir. Ancak FloorExplorer bu süreci oldukça kolaylaştırabilir: sadece üç basit adımda size iç mekan tasarımı tercihlerinizi ve kişiliğinizi tamamlayacak zemin döşemesi tasarımlarına genel bir bakış sunuyoruz.

Stil sahibi bir son görünüm için ihtiyaç duyduğunuz her şey

Mükemmel zemini buldunuz mu? O zaman kollarınızı sıvayarak döşeme projenize başlayabilirsiniz. Bu araçlar, montajdan tamamlamaya ve bakıma kadar her adımın sorunsuzca gerçekleştirilmesini sağlar.

Kolaylıkla monte edilen sert kereste döşemeler

Hızlı ve sorunsuz montaj

Hızlı ve kolay… Quick-Step Parke zeminleri, iki farklı şekilde monte edilebilir: yüzer veya tutkalla sabitlemeli.

Sert kereste döşemelerinize mükemmel bir dokunuş katın

Mükemmel bitirici dokunuşu ekleyin

Her zemin ve tarza uygun kaliteli süpürgelik profilleri arasından seçim yapın. Bu ürünlerin her biri, zeminlerimiz gibi kalite testlerinden geçmiştir.

Sert kereste döşemelerle sorunsuz bakım

Sorunsuz bakım

Quick-Step ahşap zeminleri yalnızca güzel bir görünüme sahip olmakla kalmaz, bu zeminlerin bakım ve temizlik işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirilebilir.