Kaliteli ahşap zeminler

Quick-Step olarak, ahşap zemininizi dilediğiniz kadar uzun süre boyunca, keyifle kullanabilmenizi istiyoruz. Bu nedenle, en üst düzeyde kalite sunmak için teknik bilgimizi ve enerjimizi tamamen bu sürece adadık. Her bir Quick-Step ahşap zemini için sunduğumuz konutta kullanıma özgü ömür boyu garanti de bu bağlılığımızın göstergesi niteliğindedir. Size nasıl böyle bir teklif yapabildiğimizi mi öğrenmek istiyorsunuz? Aşağıya bakabilirsiniz.

En iyi ahşap zeminler

Her katman önemlidir

Quick-Step ahşap zeminleri, birbiriyle mükemmel uyum içerisinde olan farklı ahşap katmanlarından oluşmuştur. Bu sayede, bu ürünler ahşabın en büyük iki düşmanı olan sıcaklık ve nem değişikliklerine karşı oldukça dayanıklıdır. Buna ek olarak, Quick-Step ham maddelerini özenle seçmekte ve üretim sürecinde, nem içeriğini yakından izlemektedir. Sonuç? En üst düzeyde sağlamlık ve dayanıklılığa sahip ahşap zeminler: bunu garanti edebiliyoruz!

Ahşap zeminler için bitirici dokunuş

Önce kaplama

Quick-Step’in ahşap konusunda duyduğu tutku yalnızca ahşap zeminlerimizin otantik dokusu değil, aynı zamanda ufak kaplama ayrıntılarında da kendini göstermektedir:

  • Lakeli ahşap zeminlerimiz bir değil, tam yedi katman halinde UV ile sertleştirilmiş su bazlı lake ile işlem görmüştür.
  • Yağlı ahşap zeminlerimiz, iki adet birinci sınıf yağ katmanıyla birlikte sunulur, bu katmanlar uzun süre boyunca korunacak ekstra mat ve — her şeyin ötesinde — otantik bir görünüm sağlar. Elbette, bakım işlemlerine özen göstermeniz halinde!
Kolaylıkla birbirine geçirilebilir sert kereste zeminler

Uniclic Multifit, sağlam bir sistem

Patentli (ve dünya çapında tanınmış) Quick-Step Multifit birbirine geçirmeli sistem sayesinde Quick-Step ahşap zeminleri hızlı ve kolay bir şekilde döşenebilir. Buna ek olarak, montaj sistemi diğer sistemlerden çok daha güçlü ve dayanıklıdır.

YENİ Yüzey ve Kenarlar için Protect+

Çamurlu botlar, şarap ve kirler ahşap zeminlerin en iyi dostlarından değildir. Ancak nem itici “Yüzey ve Kenarlar için Protect+” teknolojisi sayesinde, Quick-Step sert kereste zeminler temiz kalacak ve yıllar boyunca özgün görünümünü koruyacaktır.

Mükemmel zemini bulabilmeniz için size yardımcı olmamıza izin verin

Sert kereste zemin tasarımları

Size en uygun zemini bulun

Quick-Step parke zeminleri birçok farklı şekil ve renkte sunulur. Fırçalanmış panellerden testere efektlerine kadar yayılan bir yelpazede sunduğumuz birçok yüzey efekti ve ahşap türünü keşfedin.

Quick-Step FloorExplorer ile zemin konusunda ilham alın

İlham alın

Uygun zemini seçmek kolay değildir. Ancak FloorExplorer bu süreci oldukça kolaylaştırabilir: sadece üç basit adımda size iç mekan tasarımı tercihlerinizi ve kişiliğinizi tamamlayacak zemin tasarımlarına genel bir bakış sunuyoruz.