Merdivenlerde Quick-Step döşemeleri

Quick-Step döşemelikleri yalnızca yerde değil merdivenlerde de kullanılabilir; bu şekilde son derece uyumlu bir iç mekan oluşturabilirsiniz. İster yeni merdivenleri kaplamak, ister mevcut bir merdiveni tadil etmek istiyor olun, ihtiyacınız olan döşeme çözümünü seçmeniz yeterli olacaktır. İşlemin çok kolay olduğunu söylemiş miydik? Nedeni de şu:

  • UYARLANABİLİR: tüm Quick-Step döşemeleri, merdiven basamaklarının uzunluğu ve genişliğine uygun şekilde kolaylıkla kesilebilir.

  • DAYANIKLI: koruyucu katmanlar sayesinde, zeminlerimiz son derece güçlüdür.

  • BAKIMI KOLAY: örneğin; döner merdiven gibi zorlu alanlara montaj için oldukça faydalıdır.

  • KOLAY MONTE EDİLİR: kısa süre içinde kendiniz monte edin veya bir profesyonelden yardım alın.

Merdivenlerinizde laminant

Yeni veya mevcut yapıya, düz ya da spiral, klasik ya da modern... Quick-Step laminant döşemeliklerini kullanarak merdivenlerinizi kolaylıkla ve uygun bir fiyat karşılığında yenileyebilirsiniz. Incizo profillerimiz sayesinde merdivenlerinizi zevkinize uygun şekilde kaplayabilirsiniz. El beceriniz var mı? Laminant döşemelikler, asgari miktarda toz ile yalnızca bir gün içinde döşenebilir.

Merdivenlerinizde vinil

Quick-Step’in sunduğu geniş vinil zemin profilleri yelpazesi, her türden merdiven ile uyumludur. Klasik mi yoksa çağdaş mı? Döner birimler ve alt platformlar birlikte kullanılacak mı yoksa kullanılmayacak mı? Sorun değil: döşemelikler yerine tutkalla sabitlendiği sürece vinil yeterli olacaktır.

Merdivenlerinizde ahşap

Merdiven burnu olan ya da olmayan, düz veya spiral merdivenlerde kullanılabilir; Quick-Step ahşap döşemelikleri her türden merdivenle uyumludur. Bu merdivenleri bu kadar özel kılan nedir? Uyumlu renkler, zemininiz ve merdiven arasında sorunsuz bir geçiş sağlar. Ayrıca, bu zeminler kolaylıkla monte edilebilir!