Her bir oda için ideal zemin

Quick-Step zeminleri son derece çok yönlüdür, bu da evin her odasında kullanılabilecekleri anlamına gelir. Ve sunulan farklı tasarımlar ve klasikten son modaya kadar değişen tarzlar sayesinde, evin her köşesine uygun bir Quick-Step zemini bulabilirsiniz.

Banyo döşemeleri

Banyo, dinlendiğiniz ve yenilendiğiniz bir alan olmakla birlikte çocuklarınızın da neşe içinde etrafa su sıçratarak yıkandığı bir alandır.— Burası, ağır bir egzersiz sonrasında kaslarınızı duş altında dinlendirdiğiniz ve evden çıkmadan önce giysilerinize bir göz attığınız alandır.’ Banyo için su geçirmez ve bakımı kolay bir zemin isteyebileceğinizi tahmin ediyoruz.

Mutfak döşemesi

Mutfağınız, evinizin merkezidir ve sürekli olarak bir hareketliliğe ev sahipliği yapar. Yoğun yaşantınızın merkezinde bulunan mutfağınız, gündelik zorluklara karşı dayanıklı bir döşemeyi hak eder.

Oturma odası döşemesi

Ev içinde hareketlilik devam ederken ayakkabılarınızı çıkarın, kendinizi kanepeye atın ve kafanızı dinleyin. Oturma odanız, dinlence ve aktivitenin bir araya geldiği alandır. Bu odada, aile yaşantınıza tüm yönleriyle uygun bir zemine ihtiyaç duyacağınızı söylememize gerek yok.

Hol döşemesi

Belki de sadece üç ya da dört saniyelik tek bir bakış. Evinize yeni gelen misafirlerin eviniz hakkında bir fikir edinmesi sadece bu kadar zaman alır.’ Başka bir deyişle, hol, iyi bir ilk izlenim bırakmak için ideal alandır.

Yatak odası döşemeleri

Sevdiğinize sarılacağınız, uyuyacağınız ve arka arkaya alarm erteleme düğmesine basacağınız bu odada, konfor diğer odalardan çok daha büyük önem taşır. Rahat bir yatak ve yumuşak bir yastığa ek olarak mükemmel bir yatak odası döşemesini de hak ediyorsunuz.

Yemek odası döşemesi

Mum ışığında yenen romantik bir yemek. Özel bir akşam yemeği daveti. Veya orijinal bir temaya sahip, özel bir gece... Akşam yemeği davetlerinizi en çok etkileyecek unsurlardan biri de yemek odasında kullandığınız döşeme olacaktır.’

Çalışma odası döşemesi

Evinizdeki kişisel çalışma alanınız, zamanınızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğiniz alan olacaktır. Bu alanda, ‘ofisime hoş geldiniz’ mesajını en iyi şekilde iletecek ancak son derece profesyonel bir görünüme ihtiyaç duyarsınız. Sonsuz bir ikilem, öyle değil mi?

Çocuk odası döşemesi

Çocuğunuzun içinde uyuyabileceği, büyüyebileceği ve oynayabileceği ideal alanı mı yaratmak istiyorsunuz? Rahat bir yatak, eğlenceli duvar süslemeleri, küçük bir gece ışığı ve zemin üzerinde küçük bir oyun kilimi... Bebeğiniz her şeyin en iyisini hak eder. Tüm gereksinimlerinize uyan döşemeyi seçme zamanınız geldi!