İdeal banyo döşemesi ile lüks içinde yıkanın

İdeal banyo döşemesi ile lüks içinde yıkanın

Banyo, dinlendiğiniz ve yenilendiğiniz bir alan olmakla birlikte çocuklarınızın da neşe içinde etrafa su sıçratarak yıkandığı bir alandır. Burası, ağır bir egzersiz sonrasında kaslarınızı duş altında dinlendirdiğiniz ve evden çıkmadan önce giysilerinize bir göz attığınız alandır. Konforun en önemli olduğu alanlardan biri olduğu da söylenebilir.


Tüm banyo zeminlerini keşfedin

Konforlu ve banyodaki şartlara karşı dayanıklı

Sıcak bir görünüm ve lüksü bir arada barındıran bir zemin size üst düzey konfor sağlayacaktır. Banyonuzda ahşap döşemelerin verdiği hoş havayı yansıtmak mümkün görünmeyebilir ancak endişelenmenize gerek yok; döşemeler üzerinde yapılan son gelişmeler ile hem banyodaki şartlara karşı 0 oranda dayanıklı hem de konforlu zeminler artık hayal değil.

Banyonuzda neden Quick-Step ürünlerini tercih etmelisiniz?’

Su geçirmezlik garantisi

Bir banyo zemininden beklenen birinci özellik, şüphesiz ki tamamen su geçirmez olmasıdır. Lüks vinil döşemeler sayesinde, zeminden endişe etmeden banyo yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, banyoda da sıcak bir his veren laminant ürünleri kullanabilirsiniz: su itici HydroSeal teknolojisi sayesinde, Quick-Step SignatureEligna, Classic, Impressive PatternsImpressive (Ultra) ve Majestic laminant döşemeleri en zorlu su sıçramalarına karşı dahi dayanıklıdır.


Her zevke uygun döşemeler

Doğal taş, sıcak meşe veya ceviz tasarımı gibi tarz sahibi modeller ya da beyaz yıkanmış ahşabın verdiği taze görünüm... Tercihiniz ne olursa olsun, zevkinize uyan bir zemin bulabileceksiniz.’ Mükemmel bir son dokunuş için, en sevdiğiniz zeminin dekorunu tamamlayacak süpürgelikler seçebilir ya da beyaz, boyanabilir süpürgelikleri tercih ederek istediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz.


Quick-Step Scratch-Guard - Çizilmeye karşı 10 kat daha dayanıklı

Leke ve çiziklere karşı dayanıklı

Banyonuz, kumsaldan döndükten sonra kum ve yosunlardan arınmak ya da yorucu bir bisiklet turu sonrasında kaslarınızı dinlendirmek için kullandığınız alandır. Bu da zeminin sıklıkla ve düzenli olarak temizlenmeye uygun olması gerektiği anlamına gelir. Dahası, tuz ve yosunların zemin üzerinde çizik veya leke bırakmasını da istemezsiniz.’’ Scratch Guard ve Stain Guard koruma teknolojileri sayesinde endişelenmenize gerek kalmaz: laminant ve vinil döşemeler her etmene karşı dayanıklıdır ve bu zeminleri göz açıp kapatıncaya kadar temizleyebilirsiniz.’


Quick-Step Impressive Ultra laminant döşeme

Yıllarca bakım gerektirmeyen kalite

Su geçirmez banyo döşemeleri, Livyn vinil döşemelerle birlikte sunulan 20 yıllık garanti sayesinde yıllar boyu keyifle kullanabileceğiniz bir seçenek olacaktır.’ Ayrıca SignatureEligna, Classic, Impressive PatternsImpressive (Ultra) veya Majestic serisini seçmeniz halinde, 25 yıl boyunca tek bir endişe duymanıza gerek kalmaz.’

Tüm banyo zeminlerini keşfedin

Size en uygun banyo zeminini bulun:

‘RoomViewer’ı başlat >