İdeal çocuk odası döşemesini seçme

İdeal çocuk odası döşemesini seçme

Çocuğunuzun içinde uyuyabileceği, büyüyebileceği ve oynayabileceği ideal alanı mı yaratmak istiyorsunuz? Rahat bir yatak, eğlenceli duvar süslemeleri, küçük bir gece ışığı ve zemin üzerinde küçük bir oyun kilimi... Oda tasarımında hayal gücünüzü kullanırken, bu alanın uyumaya uygun olduğundan da emin olun.’ Bebeğiniz her şeyin en iyisini hak eder. Tüm gereksinimlerinize uyan döşemeyi seçme zamanınız geldi!


Tüm çocuk odası zeminlerini keşfedin

Sıcak ve rahat çocuk odası zeminleri

Çocuk odanız için ideal döşemeyi bulmak göründüğü kadar kolay olmayabilir. Zeminin sıcak ve rahat bir görünüm ve his vermesini istersiniz. Bu zeminin aynı zamanda temizlenmesi kolay, toz tutmayan nitelikte olması gerekir. Her ne kadar bebeğiniz şu anda son derece masum görünse de, odasındaki zemin kısa süre içinde birçok farklı maceraya ev sahipliği yapacaktır. Peki çocuk odası zemini seçiminde nelere dikkat etmek gerekir?

Çocuğunuzun odasında neden Quick-Step’i tercih etmelisiniz?’Klişeye yer yoké

Mavi rengin erkek, pembe rengin kız çocuklar için kullanıldığı, sarı ve yeşilin de doğacak bebeğin cinsiyetini bilmeyen ebeveynler tarafından tercih edildiği günler geride kaldı. Bunun yerine canlı ancak dinginleştirici renkler tercih ederek bu modern görünümü zemin döşemesine de yansıtabilirsiniz. Her zamanki gibi, Quick-Step’in vinil veya laminant döşeme serisinden her zevke uygun bir ürün bulabilirsiniz.


Kolay bakım

Temizlemesi süper kolay

Çocuğunuzun sizi meşgul edeceği kesin. Bebekler ve çocukların oyuncak kutusundaki her şeyi birden odanın dört bir köşesine dağıtabilmesi veya ilerlerken yiyecek ve kırıntılar ile arkalarında iz bırakabilmesi gerçekten şaşırtıcıdır.’ Temizlik işlemlerinin düzenli bir hale getirilmesi esastır. Özellikle alerjik bir bebeğiniz varsa, çocuk odasının tozsuz bir ortamda kalması, kesintisiz bir uyku çekmesi açısından en etkili çözüm olacaktır.


Nem

Neme karşı yüksek dayanıklılık

Daha önce de söylediğimiz gibi; bebeğiniz ve çocuk odası zemininin her zaman kuru kalma olasılığı çok düşük.’ Kendinizi bu tür bir endişeden koruyun ve neme karşı dayanıklılığı yüksek bir döşeme seçin. Vinil, bu durumda ideal seçim olacaktır ancak Eligna, Impressive (Ultra) ve Majestic laminant döşemeleri de neme karşı en üst düzeyde koruma sağlar.


Anında konfor

Çocuk odası, kısa süre içinde uyku alanından oyun alanına evrilecektir. Ancak tabii ki de bebeğinizin soğuk bir zemin üzerinde oturmasını ve oyun oynamasını istemezsiniz.’ Sıcak zemin, her odanın sahip olması gereken harika bir özelliktir. Vinil döşemeler yalnızca konfor katmakla kalmaz, bebeğin çıplak ayak ve dizleri için de yumuşak bir yapıya sahiptir.’ Bu zeminlerin başka bir avantajı da son derece sessiz olmalarıdır; uyuyan bebeğiniz siz odaya girip çıkarken uyanmaz.’


Tüm çocuk odası zeminlerini keşfedin

Size en uygun çocuk odası zeminini bulun:

‘RoomViewer’ı başlat >
Bej Impressive Ultra Lami̇nat Doğal çam döşemelikler IMU1860
Doğal çam döşemelikler
Lami̇nat - Impressive Ultra IMU1860
Koyu kahverengi Impressive Lami̇nat Yontulmuş kahverengi gri meşe döşemelikler IM1850
Yontulmuş kahverengi gri meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM1850
Koyu kahverengi Impressive Ultra Lami̇nat Yontulmuş kahverengi gri meşe döşemelikler IMU1850
Yontulmuş kahverengi gri meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive Ultra IMU1850
Doğal Impressive Ultra Lami̇nat Klasik doğal meşe döşemelikler IMU1848
Klasik doğal meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive Ultra IMU1848
Bej Impressive Lami̇nat Testere yüzey bej meşe döşemelikler IM1857
Testere yüzey bej meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM1857
Koyu kahverengi Impressive patterns Lami̇nat Chevron kahverengi meşe IPA4162
Chevron kahverengi meşe
Lami̇nat - Impressive patterns IPA4162
Bej Impressive Lami̇nat Beyaz vernikli meşe döşemelikler IM3105
Beyaz vernikli meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM3105
Doğal Impressive Lami̇nat Soft doğal meşe döşemelikler IM1855
Soft doğal meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM1855
Doğal Impressive Lami̇nat Klasik doğal meşe döşemelikler IM1848
Klasik doğal meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM1848