İdeal hol döşemesini bulun

İdeal hol döşemesini bulun

Belki de sadece üç ya da dört saniyelik tek bir bakış. Evinize yeni gelen misafirlerin eviniz hakkında bir fikir edinmesi sadece bu kadar zaman alır.’ Başka bir deyişle, hol, iyi bir ilk izlenim bırakmak için ideal alandır. Büyük bir merdiven, modern bir asma kat, kemer şeklinde bir duvar üzerinde büyük bir pencere... Herkesin evinde bu denli etkileyici bir giriş oluşturacak kadar geniş bir hol yok. Neyse ki hol zemininiz ile de gereken etkiyi yaratabilirsiniz.


Tüm koridor zeminlerini keşfedin

Tarz sahibi, işlevsel zeminler

Ancak her şeyin bir sırası var: hol döşemeniz, işlevsel ve aşınma, eskime ve neme karşı son derece dayanıklı olmalıdır. Nihayetinde, burası insanların dışarıdaki hava koşullarını içeri taşıdığı alandır. Neden kimsenin göremeyeceği bir alana dayanıklı, birinci sınıf bir zemin döşeyelim ki?’ Gerçek anlamda iyi bir izlenim bırakmak istiyorsanız, koyu tonları bir kenara bırakarak parlak renkler ve tarz sahibi döşeme tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Bu, büyük bir holün yaratacağı etkiyi sağlayacaktır. Ve siz daha farkına dahi varmadan herkes içeri giren tüm konukları anında büyüleyen zemininizi konuşmaya başlayacak.’

Holünüzde neden Quick-Step ürünlerini tercih etmelisiniz?


Quick-Step Impressive Ultra laminant döşeme

Yoğun trafiği kaldırabilecek bir zemin

Islak ayakkabılarıyla ya da yüksek topuklularıyla içeri giren konuklar, bavullarını sürükleyen misafirler veya çantalarını ya da sivri uçlu, ıslak şemsiyelerini düşürenler... Zaman zaman, holünüz zorlu koşullara maruz kalarak zemininizde çizilme ve lekelere neden olabilecek hasar tehditleriyle karşı karşıya kalabilir. Quick-Step laminant veya vinil zeminleri bu iş için idealdir. Patentli Scratch Guard ve Stain Guard teknolojileri sayesinde, hol döşemelerinizi her zaman etkileyici durumda tutabilirsiniz.


Yağmur

Yağmura karşı dayanıklı

Rüzgar, yağmur ve belki de kar. Dışarıdaki hava nasıl olursa olsun, evinize giren ve çıkan kişiler nedeniyle hava koşulları içeriye taşınabilir. Zemininizin bu neme dayanamayacağından mı korkuyorsunuz?’ %100 su geçirmez vinil döşemeler ile endişelenmenize gerek yok. Peki Quick-Step’in devrim niteliğindeki su itici HydroSeal kaplamalı CaptureEligna, Classic, Impressive PatternsImpressive (Ultra) ve Majestic laminant döşemelerine ne dersiniz? Belki de bir dahaki sefere yağmur yağdığı için mutlu olabilirsiniz’


Kirleri kapı dışarı atın

Misafirleriniz gelmek üzere. Kapıyı açıyorsunuz. Ve hol zemininin evinizdeki süpürmeyi unuttuğunuz tek alan olduğunu fark edip utanıyorsunuz. Kulağa tanıdık geldi mi? Quick-Step döşemeleriyle, holünüzü yemeğe ya da kalmaya gelen misafirleriniz için anında hazır hale getirebilirsiniz.’ Kaplamalı zemin yüzeyleri, antistatik eklemler: Quick-Step zeminlerinin sunabileceği temizlik yardımcılarından sadece ikisidir. Son dakikada yapacağınız acil temizlikler için ideal.


Kaya gibi sağlam

33. sınıf

Denize düşen yılana sarılır: holünüz veya giriş alanınızda olağandan daha fazla sıkıntı yaşıyorsanız, hayallerinizdeki laminant döşeme için standartlarınızı düşürmenize gerek yok.’ Quick-Step’in laminant ürünleri, sınıf 33 ağır ticari kullanıma uygun şekilde dahi sunulmakta ve farklı alan ve koşullarda kullanılabilecek niteliklerde üretilmektedir.’ Siz ve zemininiz için en iyi yaşama veya çalışma koşullarını oluşturmanın ideal yöntemi.


Tüm koridor zeminlerini keşfedin

Size en uygun koridor zeminini bulun:

‘RoomViewer’ı başlat >
Bej Impressive Ultra Lami̇nat Doğal çam döşemelikler IMU1860
Doğal çam döşemelikler
Lami̇nat - Impressive Ultra IMU1860
Koyu kahverengi Impressive Lami̇nat Yontulmuş kahverengi gri meşe döşemelikler IM1850
Yontulmuş kahverengi gri meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM1850
Koyu kahverengi Impressive Ultra Lami̇nat Yontulmuş kahverengi gri meşe döşemelikler IMU1850
Yontulmuş kahverengi gri meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive Ultra IMU1850
Doğal Impressive Ultra Lami̇nat Klasik doğal meşe döşemelikler IMU1848
Klasik doğal meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive Ultra IMU1848
Bej Impressive Lami̇nat Testere yüzey bej meşe döşemelikler IM1857
Testere yüzey bej meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM1857
Koyu kahverengi Impressive patterns Lami̇nat Chevron kahverengi meşe IPA4162
Chevron kahverengi meşe
Lami̇nat - Impressive patterns IPA4162
Bej Impressive Lami̇nat Beyaz vernikli meşe döşemelikler IM3105
Beyaz vernikli meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM3105
Doğal Impressive Lami̇nat Soft doğal meşe döşemelikler IM1855
Soft doğal meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM1855
Doğal Impressive Lami̇nat Klasik doğal meşe döşemelikler IM1848
Klasik doğal meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM1848