İdeal mutfak döşemesini seçin

İdeal mutfak döşemesini nasıl seçeceksiniz?

Mutfağınız, evinizin merkezidir ve sürekli olarak bir hareketliliğe ev sahipliği yapar. Burası, lezzetli bir yemek pişirmek için ocağı açtığınız veya uzun, rahat bir kahvaltı ile güne merhaba dediğiniz alandır.’ Yoğun yaşantınızın merkezinde bulunan mutfağınız, gündelik zorluklara karşı dayanıklı bir döşemeyi hak eder.


Tüm mutfak zeminlerini keşfedin

Mutfaktaki zorluklara karşı dayanıklı zeminler

En iyi aşçılar dahi yemeklerin sağa sola sıçramasından ya da lavabodan gelen su damlalarından kaçınamaz.’ Dahası, mutfağınız, hijyenin en önemli olduğu alandır, bu nedenle yoğun temizliğe karşı dayanıklı bir zemin seçmek zorundasınız.’—

Mutfağınızda neden Quick-Step ürünlerini tercih etmelisiniz?

Quick-Step Impressive Ultra laminant döşeme

Yıllarca bakım gerektirmeyen kalite

İster laminant, ister vinil döşemeleri tercih edin, zemininiz, yıllar boyunca mutfağınız için dayanıklı bir ‘pişirme tabanı’ görevi görecektir. Bu nedenle, tüm laminant döşemelerde 25 yıl*, Livyn lüks vinil döşemelerde ise 20 yıllık garanti sunmaktayız. Vinil veya laminant mutfak zemininin konfor ve güzelliğini artırmak için ideal şilteyi seçin.


Her zevke uygun döşemeler

Otantik, geleneksel bir ahşap damarlı tasarım mı arıyorsunuz? Yoksa tropik ormanların egzotik görünümünü mü tercih ediyorsunuz? Belki de doğal taş döşemelere karşı bir ilginiz vardır. En sevdiğiniz tarz ne olursa olsun, Quick-Step size hayallerinizdeki laminant veya vinil zemini sunabilir; aynı zamanda zeminle mükemmel uyum içerisinde süpürgelikler de seçebilirsiniz. Geniş ya da dar, eğimli veya kare, döşemelik veya karo... Seçim sizin.


Mutfak için

Mutfak ve oturma odası için tek zemin

İster mutfağınız oturma odasına açılıyor olsun, ister bu iki oda birbirinden ayrı iki alan halinde tasarlanmış olsun, bu iki odada aynı zemini kullanmak iyi bir seçim olacaktır. Bu şekilde bir tasarım, dingin bir uyum sağlayarak evinizin olduğundan büyük görünmesini sağlayacaktır; ancak tabii ki de bu durumda zemin döşemeliklerini yerleştirme yönünüze de özen göstermeniz gerekecektir.


Kaya gibi sağlam

Kaya gibi sağlam kalite

Mutfak zeminleri sürekli olarak dayanıklılık açısından sınanır. Keskin bir bıçak, kesici yüzü aşağı gelecek şekilde yere dönebilir, bardaktaki asitli içecekler dökülebilir... Mutfağınızın dili olsa size bunlar gibi birçok hikaye anlatacaktır. Ancak patentli Scratch Guard koruma teknolojisi sayesinde laminant ve vinil mutfak döşemeleri, her koşula karşı kolaylıkla dayanabilir.


Kolay bakım

İnanılmaz kolay bakım

0 oranda su geçirmez bir mutfak zemini mi arıyorsunuz? O zaman, Livyn lüks vinil döşemelerin hayallerinizdeki zemin olduğunu söyleyebiliriz. Laminant sizi yarı yolda bırakmayacaktır; HydroSeal kaplama teknolojisi sayesinde, Quick-Step SignatureEligna, Classic, Impressive PatternsImpressive (Ultra) ve Majestic laminant zeminleri her zaman kuru kalır.

* İstisna: Livyn lüks vinil ve Creo laminant zeminleri 20 yıllık garanti ile sunulmaktadır.Tüm mutfak zeminlerini keşfedin

Size en uygun mutfak zeminini bulun:

‘RoomViewer’ı başlat >