İdeal oturma odası döşemesini nasıl bulacaksınız?

İdeal oturma odası döşemesini nasıl bulacaksınız?

Ev içinde hareketlilik devam ederken ayakkabılarınızı çıkarın, kendinizi kanepeye atın ve kafanızı dinleyin. Oturma odanız, dinlence ve aktivitenin bir araya geldiği alandır. Oturmak, dinlenmek ve bir yastığa sarılıp yatmanın yanı sıra bir kanepeden diğerine atlamak için kullandığınız alandır. Bu odada, aile yaşantınıza tüm yönleriyle uygun bir zemine ihtiyaç duyacağınızı söylememize gerek yok.


Tüm oturma odası zeminlerini keşfedin

Sıcak ve dayanıklı zeminler

Bu nedenle, oturma odası döşemeniz, büyük bir beklentiyi de karşılamalıdır; en az oturma odanız kadar çok işlevli olmalıdır.’ Dayanıklılık konusunda taviz vermeden, en az göründüğü kadar sıcak ve yumuşak bir zemin bulmalısınız. Oturma odanızı hayata geçirebilecek bir zemin.

Oturma odanızda neden Quick-Step ürünlerini tercih etmelisiniz?’


Quick-Step Impressive Ultra laminant döşeme

Herkes için bir zemin

Geleneksel oturma odaları geri dönüyor; aileler yeniden televizyon çevresinde toplanıyor ve bu sefer tablet ve akıllı telefonlarını da yanında getiriyor. Oturma odanızın genç kızınızdan öfke nöbetleri geçiren küçük oğlunuza kadar herkesi memnun edecek nitelikte olduğundan emin misiniz? Bunun mümkün olmadığını mı düşünüyorsunuz? Quick-Step’in laminant, sert kereste veya vinil çözümleri ile böyle bir oturma odası bulmanız imkansız olmak zorunda değil!’ Büyüleyici ahşap tasarımları, sıcak renkler ve sayısız kaplama, doku, derz ve oluk arasından seçim yapabilirsiniz; bu şekilde aileniz için ideal oturma odasını bulmakta hiç zorlanmayacaksınız.’——’


Paketi eksiksiz olarak alın

En sıcak, en hayat dolu oturma odası alanı için yalnızca mükemmel bir zeminden çok daha fazlasına ihtiyacınız var. Böyle bir durumda, tüm öğelerin aynı tarzda olması da tercih edilecektir.’ Her bir Quick-Step zemininin süpürgeliklerden profillere ve en üst düzeyde konfor için doğru şiltelere kadar bir dizi uyumlu aksesuar serisi ile birlikte sunulmasının nedeni de budur.’


Kolay bakım

Hızlı ve kolay temizlik

Zor bir gün sonrasında ayaklarınızı rahatlıkla sehpaya uzatmadan önce oturma odanızı temizlemeniz gerekebilir. Neyse ki Quick-Step zeminleri sayesinde bu temizliğin çok da zaman almasına gerek kalmaz. Bu zeminlerden bazıları, kaplamalı zemin yüzeyleri ve antistatik eklemler gibi özelliklerle donatıldığından, tozun zemine yapışması önlenir. Hızlı temizlik için idealdir; bu şekilde, zamanınızın büyük bir kısmını kendinize ayırabilirsiniz.


Sıcacık ayaklar

Tam da televizyonun karşısına uzandığınız anda uzaktan kumandayı unuttuğunuzu fark ediyorsunuz.’ Ayağa kalkmak zaten zor. Ancak çıplak ayaklarınızla soğuk zemine basma düşüncesi battaniyenin içine gömülme isteğinizi daha da artırıyor. Quick-Step zeminleri yalnızca yumuşak bir his vermekle kalmaz. Doğru şiltenin kullanılması halinde, bu zeminler kolaylıkla yerden ısıtma ile birlikte kullanılabilir. Soğuk ayaklar yakında geçmişte kalacak!


Evde kullanım için 25 yıllık garanti

Yıllarca kullanım için

Quick-Step, ailenin yıllar boyunca keyifle kullanabileceği laminant, vinil veya sert kereste döşemeler sunar. Kanepede rahatça dinlenebilmeniz için, Quick-Step size tüm oturma odası zeminlerinde en az 25 yıllık* garanti sunar.

*İstisna: Livyn lüks vinil ve Creo laminant zeminleri 20 yıllık garanti ile sunulmaktadır.


Tüm oturma odası zeminlerini keşfedin

Size en uygun oturma odası zeminini bulun:

‘RoomViewer’ı başlat >