İdeal yemek odası döşemesini bulun

İdeal yemek odası döşemesini bulun

Mum ışığında yenen romantik bir yemek. Özel bir akşam yemeği daveti. Veya orijinal bir temaya sahip, özel bir gece... Yemek odası, misafirlerin en şık haliyle bir araya geldiği alandır ve bu alanda ev sahibi olarak sizden beklenenler vardır. Lezzetli bir yemeğe ek olarak, uyumlu sandalyeler ile çevrelenmiş ve şık bir örtüyle süslenmiş bir masa ve belki de şık bir vitrine —şaka yapıyoruz— de ihtiyaç duyabilirsiniz; ancak akşam yemeği davetinizi etkileyecek en önemli unsurlardan biri yemek odası döşemeniz olacaktır.’’


Tüm yemek odası zeminlerini keşfedin

Şık ve zevk sahibi yemek odası zeminleri

Dekorasyon tarzınızı herkesle paylaşmak istediğinizde, yemek odası ideal seçim olacaktır. Yemek odası zemininizin en az sizin kadar misafirperver olmaya uygun olduğundan emin olun; şıklık, düzenlilik ve olası yiyecek ve içecek dökülmelerine karşı eksiksiz hazırlık.

Yemek odanızda neden Quick-Step ürünlerini tercih etmelisiniz?’


Tarzınızı sergileyin

İster misafirlerinize Louis VIX tarzında antik bir büfe üzerinde sunulan yedi çeşitli bir yemek sunuyor olun, ister çağdaş tarzda minimalist yiyecekler; yemek odanız sadece sizin tarzınızı yansıtabilecek nitelikte olmalıdır. Quick-Step, klasik ahşap görünümden modern taş dekorlara kadar birçok laminant, vinil ve sert kereste döşeme tasarımları ile konuklarınıza sizi ve davetinizi benzersiz kılan özellikleri vurgular.é


Kaya gibi sağlam

%100 su geçirmez

Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için çabalarken en son karşılaşmak istediğiniz durum birinin yere çorba dökmesi ya da bardağını düşürmesidir.’ %100 su geçirmez vinil döşemeler ile yemek davetlerinizin stresli geçmeyeceğini garanti edebiliriz. Quick-Step’in Eligna, Impressive (Ultra) ve Majestic laminant zeminleri, suya karşı dayanıklı HydroSeal kaplama teknolojisi sayesinde rahat bir nefes alabilmenizi sağlar. Laminant ve vinil zeminleri konukların düşürebileceği veya dökebileceği her şeye karşı koruyacak patentli Scratch Guard ve Stain Guard teknolojileri de her zaman sizin yanınızda olacaktır.


Mutfak için

Açık plan tasarımları için ideal

Yemek daveti vermek genellikle bir yandan mutfakta yemek yaparken diğer yandan yemek odasındaki konuklarınızla ilgilenmenizi gerektirir. Neden ‘birlikteliğe’ odaklanarak —ki yemek davetlerinin ana amacı da budur— açık zemin planı seçeneğine başvurmayasınız ki?’ Mutfağınız ve yemek odanız, doğru zemin kullanılarak mükemmel bir şekilde birleştirilebilir. Ancak bunlar birbirinden farklı evler olsa dahi, aynı döşemeyi seçmek iyi fikir olacaktır, böyle bir tarz, evinizdeki bütünlük hissini artırarak evinizin daha büyük görünmesini sağlayacaktır.’ Nihayetinde, sizin de istediğiniz konuklarınızı etkilemek, öyle değil mi?


Kolay bakım

Kolay temizleme

Konuklarınızı ne kadar temiz bir ortamda karşılamış olursanız olun, gecenin sonunda her şeyin birbirine girdiği bir yemek odası ile karşı karşıya kalacaksınız. Kırıntılar, yerlere dökülen şarap... Quick-Step, tüm bunları dakikalar içinde temizleyebilmenize yardımcı olur. Antistatik eklemler ve kaplamalı döşeme yüzeyleri sayesinde temizlik artık dert değil.


Evde kullanım için 25 yıllık garanti

Uzun süreli garanti

Yıllar boyunca harika yemek davetlerine ev sahipliği yapmak mı istiyorsunuz? Gardırobunuz dahi lezzetli yiyecek ve mezelere karşı tutkunuza yetişemiyor mu? Quick-Step, bunu başarabilmeniz için size en az 25 yıllık bir garanti sunmaktadır*.

*İstisna: Livyn lüks vinil ve Creo laminant zeminleri 20 yıllık garanti ile sunulmaktadır.


Tüm yemek odası zeminlerini keşfedin

Size en uygun yemek odası zeminini bulun:

‘RoomViewer’ı başlat >
Bej Impressive Ultra Lami̇nat Doğal çam döşemelikler IMU1860
Doğal çam döşemelikler
Lami̇nat - Impressive Ultra IMU1860
Koyu kahverengi Impressive Lami̇nat Yontulmuş kahverengi gri meşe döşemelikler IM1850
Yontulmuş kahverengi gri meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM1850
Koyu kahverengi Impressive Ultra Lami̇nat Yontulmuş kahverengi gri meşe döşemelikler IMU1850
Yontulmuş kahverengi gri meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive Ultra IMU1850
Doğal Impressive Ultra Lami̇nat Klasik doğal meşe döşemelikler IMU1848
Klasik doğal meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive Ultra IMU1848
Bej Impressive Lami̇nat Testere yüzey bej meşe döşemelikler IM1857
Testere yüzey bej meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM1857
Koyu kahverengi Impressive patterns Lami̇nat Chevron kahverengi meşe IPA4162
Chevron kahverengi meşe
Lami̇nat - Impressive patterns IPA4162
Bej Impressive Lami̇nat Beyaz vernikli meşe döşemelikler IM3105
Beyaz vernikli meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM3105
Doğal Impressive Lami̇nat Soft doğal meşe döşemelikler IM1855
Soft doğal meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM1855
Doğal Impressive Lami̇nat Klasik doğal meşe döşemelikler IM1848
Klasik doğal meşe döşemelikler
Lami̇nat - Impressive IM1848