Uniclic klikli birbirine geçme sistemi - hızlı ve kolay montaj için

İster zemininizi kendi kendinize monte etmeye karar verin, ister başkasına yaptırın; Uniclic Multifit sistemi sayesinde montaj her zaman hızlı ve kolay olacaktır. Diğer birçok klikli birbirine geçme profili veya geleneksel lamba ve zıvana profilinin aksine, özel tasarım ahşap zemininiz her türlü koşulda sadece bir 'klik' ile monte edilebilir.

Gerçekten hızla uygulanır

Uniclic Multifit sisteminin dizaynı, uzun döşemeliklerin şimdiye dek hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay monte edilmesini sağlar. Profesyonel montaj teknisyenleri, Quick-Step ahşap kaplamanızı, geleneksel montaj yöntemlerinden %30 daha hızlı monte edebileceğinizi öne sürüyorlar. Dahası, zemine önceden uygulanan koruyucu bir tabaka sayesinde, cilalama veya yağlama derdini ve telaşını da yaşamıyorsunuz... Zemininiz döşendikten sonra beklemeniz gerekmiyor: derhal üzerinde yürümeye başlayabilir ve evinizin iç mekanlarını dekore etmeye başlayabilirsiniz.

Gerçekten kolaydır

Sadece, size en uygun yöntemi kullanın ve döşemeliklerinizi klikleyerek birbirine geçirin; zemin panellerine zarar verme olasılığını zolmayacak. Döşemelikleri yeniden monte etmek isteseniz bile, Uniclic Multifit sistemi onları kaldırmanızı ve gerektiğinde tekrar yerleştirmenizi kolay hale getirir.

Sol taraftan mı, sağ taraftan mı? Fark etmez

Odanızda, zemininizi döşemeye başladığınız köşe hangisi olursa olsun, her zaman başarılı olacaksınız. Çalışma yönünü siz seçersiniz: soldan sağa veya tersi, ister sağ elinizle iş görün, ister sol elinizle, Uniclic Multifit herkes için uygundur.

Dikişsizdir

Uniclic Multifit ile, açık bağlantı olması neredeyse mümkün değildir. Bu, kirin eklemler arasına girme şansı neredeyse hiç olmayacağından, parkenizi temiz tutmanıza yardımcı olur.

Mükemmel derecede düzdür

Dil, oluğa kusursuzca oturduğundan, panellerin kayma marjı kalmaz. Bu, seviye farklılıkları olmayan bir zemin sağlar; dolayısıyla, kenarlarda herhangi bir aşınma veya yıpranma olmaz.

Sizinle birlikte taşınır

Taşınıyor musunuz? Sorun değil. 'Yüzer' bir zemin döşediyseniz, onu kolayca demonte ederek başka bir yerde tekrar monte edebilirsiniz. Klikleyerek birbirine geçirmek ve ayırmak son derece kolaydır. Ve yeniden monte ettikten sonra, zemininiz orijinal dayanıklılığını korumaya devam edecektir. Kendinizi anında evinizde hissedeceksiniz.

Gerçekten her yerde işe yarar

Uniclic Multifit ile, özel tasarım ahşap zemininizi, bu üç montaj yönteminden birini kullanarak dilediğiniz yere monte edebilirsiniz.

Yöntem 1: bırakma

Paneli uzun kenarından klikleyerek birbirine geçirin, zemin plakanızı kısa kenarı üzerinde birbirine doğru kaydırın ve aşağı bastırın. Büyük bir alanı hızla döşemek için ideal yöntem.

Yöntem 2: köşe yapma

Panelleri ilk olarak kısa kenarlarından ve sonra uzun kenarlarından klikleyerek birbirine geçirin. Döşemeliklerin ilk sırasını monte etmek için ideal yöntem.

Yöntem 3: yatay yerleşim

Diğer birçok markanın aksine, Quick-Step ahşap zeminler yatay olarak döşenebilir. Bu, döşemeliklerin son sırasını döşerken veya (örneğin kapı pervazları veya radyatörler gibi) onları eğmenin güç hatta olanaksız olduğu yerlerde son derece kullanışlıdır.

Videoyu izleyin

Montaj videomuzu izleyerek, bir Quick-Step Parquet zemini monte etmenin ne kadar kolay olduğuna bizzat tanık olun.

Top