Uniclic klikli birbirine geçme sistemi - hızlı ve kolay montaj için

Bir Quick-Step zeminin montajı, herkes tarafından beğenilen, patentli Uniclic ve Uniclic Multifit klikli birbirine geçme sistemi sayesinde son derece kolaydır. Her iki sistem de son derece kullanıcı dostudur ve rakip çözümlerden çok daha hızlı ve sağlamdır. Yeni zemininizin, odanızın en küçük köşelerinde veya bir kapı altında bile montajını gerçekten kolaylaştırır.

Uniclic

Uniclic Multifit logo

Gerçekten hızla uygulanır

Uniclic sisteminin dizaynı, uzun döşemeliklerin şimdiye dek hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay monte edilmesini sağlar.

Gerçekten kolaydır

Sadece, size en uygun yöntemi kullanın ve döşemeliklerinizi klikleyerek birbirine geçirin; zemin panellerine zarar verme olasılığını zolmayacak. Döşemelikleri yeniden monte etmek isteseniz bile, Uniclic sistemi onları kaldırmanızı ve gerektiğinde tekrar yerleştirmenizi kolay hale getirir.

Sol taraftan mı, sağ taraftan mı? Fark etmez

Odanızda, zemininizi döşemeye başladığınız köşe hangisi olursa olsun, her zaman başarılı olacaksınız. Çalışma yönünü siz seçersiniz: soldan sağa veya tersi, ister sağ elinizle iş görün, ister sol elinizle, Uniclic herkes için uygundur.

Dikişsizdir

Uniclic ile, açık bağlantı olması neredeyse mümkün değildir. Bu, kirin eklemler arasına girme şansı neredeyse hiç olmayacağından, zemininizi temiz tutmanıza yardımcı olur.

Mükemmel derecede düzdür

Dil, oluğa kusursuzca oturduğundan, panellerin kayma marjı kalmaz. Bu, seviye farklılıkları olmayan bir zemin sağlar; dolayısıyla, kenarlarda herhangi bir aşınma veya yıpranma olmaz.

Sizinle birlikte taşınır

Taşınıyor musunuz? Sorun değil. Onu kolayca demonte edebilir ve başka bir yerde yeniden monte edebilirsiniz. Klikleyerek birbirine geçirmek ve ayırmak son derece kolaydır. Ve yeniden monte ettikten sonra, zemininiz orijinal dayanıklılığını korumaya devam edecektir. Kendinizi anında evinizde hissedeceksiniz.

Yöntem 1: çevir ve birbirine geçir

Sadece panelleri, döşemeliğin uzun ve kısa kenarları boyunca birbirine geçirin.

Yöntem 2: yatay yerleşim

Biçimsiz köşeler için idealdir. Diğer çoğu zeminin aksine, Quick-Step döşemelikler birbirine yatay olarak da birleştirilebilir. Bu, panellerin son sırasını döşerken ya da panelleri çevirmenin zor veya imkânsız olduğu yerlerde (örn. kapı çerçevelerinin veya ısıtma elemanlarının altı) gereklidir.

Yöntem 3: kaydır ve birbirine geçir

Paneli uzun kenarı boyunca birbirine geçirerek takın, döşemeliğin kısa kenarını önceki panele karşı kaydırın ve bastırın. Bu yöntem, sadece özel olarak geliştirildiği Quick-Step Exquisa serisinde bulunmaktadır.Videoyu izleyin

Bir Quick-Step zemini monte etmenin ne kadar kolay olduğuna bizzat tanık olun.

Top