Go to content Go to search
Quick-Step Alpha Vinyl zeminler

ALPHA VINYL

Yüksek performanslı sağlam zeminler

Alpha Vinyl: şu ana dek üretilen suya en dayanıklı vinil zemin

Şıklık ve kullanışlılığı bolca sunan bir zemin arıyorsanız, Alpha Vinyl reddedemeyeceğiniz bir tekliftir. Ultra güçlü temeli ve benzersiz üst katmanı leke, çizik ve darbe hasarına karşı koruma sağlarken, yenilikçi birbirine geçirmeli sistem bugüne kadar üretilen suya karşı en dayanıklı vinil zemini sağlar. Üstelik, Alpha Vinyl tadilat çalışmaları için idealdir ve düzenli ya da düzensiz, neredeyse her türlü yüzeye monte edilebilir.
Tüm Alpha Vinyl zeminleri görün

%100 su geçirmez

Alpha Vinyl gelişmiş su geçirmez birbirine geçirmeli sisteme sahiptir. Su itici teknolojimiz ile bir araya geldiğinde, bu sistem mutfaklar, banyolar ve neme ve dökülmelere yatkın diğer alanlar için ideal olan tamamen suya dayanıklı bir zemin sağlar. Ayrıca yeni zemininizi temizlemesi çok daha kolay hale getirir.

Maksimum dayanıklılık için ultra güçlü

Alpha Vinyl’in ultra güçlü temeli ve çizilme ve lekelere karşı dayanıklı teknoloji içeren eşsiz üst katmanı sayesinde düşen nesneler, dökülen sıvılar ve çiziklerin zarar verme şansı yoktur. Bu yalnızca zemininizin uzun ömürlü olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda evinizde tamamen kendiniz olmanızı garanti eder.

Düzensiz yüzeyler için uygun

Alpha Vinyl’in sağlam temeli başka bir avantaj daha sunar: çoğu durumda montajdan önce alt döşemenizi hazırlamanız gerekmez. Bu özellik Alpha Vinyl’i tadilat projeleri için mükemmel bir seçim haline getirir. Kullanıcı dostu patentli birbirine geçirmeli sistemleri sayesinde, döşemeliklerin son derece kolay bir şekilde monte edilmesini sağlar.

Tüm Alpha Vinyl zeminleri keşfedin