Quick-Step vinil zeminler: kaliteye bağlılık

Vinil döşemelerimizin kanıtlanmış kalitesi, onlarca yıllık araştırmanın ve döşeme uzmanlığının sonucudur. En üst düzeyde koruma sağlamak için su itici teknolojiyi devrim niteliğindeki Stain ve Scratch Guard yüzey çözümlerimizle birleştirdik. Böyle yaparak, vinil zemininizin yıllar boyunca, her gün, gündelik yaşantının zorluklarıyla baş edebilmesini sağlıyoruz.

Uzun süre boyunca keyifle kullanmanızı nasıl garanti ediyoruz?

Quick-Step kaliteli vinil döşeme

Tamamen su geçirmez

Gelişmiş su geçirmez birbirine geçirmeli sistemimizle bir araya gelen su itici teknolojimiz, tamamen suya dayanıklı bir zemin sağlar. İşte bu yüzden Alpha Vinyl yalnızca kolaylıkla temizlenmekle kalmaz, ayrıca mutfaklar, banyolar ve neme maruz kalan diğer alanlar için en iyi tercihtir.

Quick-Step kaliteli vinil döşeme

Çizilmeye karşı son derece dayanıklı

Quick-Step’in sert vinil döşemelikleri de Scratch Guard teknolojisi ile donatılmıştır: bu yenilikçi teknoloji, yeni zemininizi çizilmeye karşı piyasadaki tüm benzer ürünlerden daha iyi bir şekilde korur.

Quick-Step kaliteli vinil döşeme

Lekelere karşı inanılmaz derece dayanıklı

Devrim niteliğindeki Stain Guard teknolojimiz vinil zemininizi lekelere karşı korur ve aklınızda endişe bırakmaz. Lekelere karşı dayanıklılık konusunda en etkili teknoloji olan Stain Guard, kir ve sürtme izlerine şans vermez.

YENİ
Alpha Vinyl: yüksek performanslı sağlam zeminler

Alpha Vinyl, şimdiye dek üzerinde yürüdüğünüz en güçlü zemindir. Çoğu durumda, alt döşeme hazırlığı gerektirmez, bu nedenle tadilatlar için idealdir. Ayrıca, akıllı su itici teknolojisi, Alpha Vinyl’i her oda için ideal döşeme seçeneği haline getirir.

Alpha Vinyl’i şimdi keşfedin

Quick-Step sağlam vinil döşeme