Vinil zemininizi nasıl mükemmel bir şekilde kaplarsınız?

Yeni zemininize benzersiz bir görünüm katmak mı istiyorsunuz? Resmi tamamlamanız için bir sürü seçenek mevcuttur. Uyumlu süpürgelik profilleri veya bitirme profilleri seçin ve detaylara verdiğiniz önemle konuklarınızı şaşırtın. Sanki lüks vinil döşemelerimiz yeterince göz alıcı değilmiş gibi!

Neden Quick-Step süpürgelik profilleri ve profilleri seçmeliyiz?

Kusursuz uyum içerisinde süpürgelikler ve profiller

Mükemmel uyum

Her Quick-Step Livyn zemini için benzersiz tasarımına uyan ya da bunu tamamlayan bir süpürgelik profili ve profil mevcuttur.
Vinil zeminler tadilat çalışmaları için idealdir

Leke, çizilme ve suya karşı dayanıklı

Leke, çizilme ve suya karşı dayanıklılık sağlayan yüksek teknolojik katman, süpürgelik profilleri ve profillerin gündelik yaşantının zorluklarıyla baş edebilmesini sağlar. Bu katman ayrıca Livyn zeminlerin banyo ve mutfak gibi nem seviyesi yüksek olan odalar için de uygun olmasını sağlar.
Vinil zeminler tadilat çalışmaları için idealdir

Kolay montaj

Tüm Quick-Step süpürgelik profilleri ve profilleri, kolay montaj sağlamak üzere kurum içinde geliştirilmektedir.

Tarzınıza uygun süpürgelikler

Geniş yelpazemiz sayesinde, her zaman zemininize, zevkinize ve tarzınıza uygun bir süpürgelik profili bulabilirsiniz. Dahası, her bir süpürgelik profili, kalite testlerinden geçmiştir ve eksiksiz Quick-Step garantisiyle birlikte sunulur.

QSVSKRA Vinil Aksesuarlar Kadifemsi Bej Meşe QSVSKRA40158
Livyn Süpürgelik
QSVSKRA(-)
Rengi ve yapısıyla, Quick-Step Livyn zemininiz ile kesinlikle son derece uyumludur. Suya dayanıklı ve ömür boyu kullanım için aşınmaya karşı dayanıklılığı son derece yüksektir. Balance ve Ambient zeminler için kullanılabilir. Patent başvurusu yapılmış.
2000 x 12 x 48 mm
QSVSKRB Vinil Aksesuarlar Sabah buğusu çam QSVSKRB40074
Livyn Süpürgelik
QSVSKRB(-)
Rengi ve yapısıyla, Quick-Step Livyn zemininiz ile kesinlikle son derece uyumludur. Suya dayanıklı ve ömür boyu kullanım için aşınmaya karşı dayanıklılığı son derece yüksektir. Pulse zeminler için kullanılabilir. Patent başvurusu yapılmış.
2000 x 12 x 55 mm
QSFLEXSKR Laminant Aksesuarları Esnek Boyanabilir Süpürgelik QSFLEXSKR
Esnek Boyanabilir Süpürgelik
QSFLEXSKR
Yuvarlak kirişler veya eğri duvarlar için hoş bir cila ister misiniz? Esnek ama sağlam köpükten yapılmış bu boyanabilir esnek süpürgelikle sorun değil. Bu süpürgelik profili 4 cm yükseklikte ve 1,4 cm kalınlıktadır ve ihtiyacınız olan tam uzunluğa kesilebilir.
7000 x 14 x 40 mm

Mükemmel kaplama için profiller

Döşemeler arasındaki yükseklik farklarını mı gidermeye çalışıyorsunuz? Merdiven veya basamak mı kaplıyorsunuz? Bu profiller sayesinde, işinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

QSVINCP Vinil Aksesuarlar Kar Çamı QSVINCP40204
Incizo Profil
QSVINCP(-)
Patentli Incizo profili, zemin ve merdivenlerinize bu mükemmel kaplamayı sunmak için son derece kullanışlıdır. Tüm kaplama durumları için aynı profili kullanabilirsiniz. Verilen dilme tezgahını kullanarak Incizo taban profilini istenen şekilde kesmeniz yeterlidir.
2000 x 45 x 8 mm
NEVINCPBASE Vinil Aksesuarlar Incizo Merdivenler İçin Alüminyum Alt Profil NEVINCPBASE1
Incizo Merdivenler İçin Alüminyum Alt Profil
NEVINCPBASE1
5in1® profil, iç mekanınıza mükemmel uyum sağlayan basamaklar oluşturmanıza olanak tanır. Çeşitli basamak bitirmeleri mümkündür!
2000 x 33 x 17 mm
QSGLUE290 Laminant Aksesuarları One4All Tutkal QSGLUE290
One4All Tutkal
QSGLUE290
Bu çok işlevli One4All tutkal özellikle Quick-Step çözümleri olan tüm uygulamalar için geliştirilmiştir. Tüm süpürgelik profillerini duvara hızlı ve sağlam sabitleme için mükemmeldir ve Quick-Step Incizo profili ve alt profilleri ile kullanım içindir.
290 ml
QSPRSILV Laminant Aksesuarları Çok İşlevli Profil Gümüş QSPRSILV
Çok İşlevli Profil Gümüş
QSPRSILV
0 ile 12,3 mm arasındaki yükseklik farklarını köprülemek için aşınmaya karşı dayanıklı alüminyum profil. Örneğin, 2 Quick-Step laminant zemin arasında, 2 Livyn zemin ya da bir laminant veya Livyn zemin ve başka bir alt veya üst zemin arasında kullanım içindir. Patent başvurusu yapılmış.
1860 x 47 x 16 mm
QSVSTPINGLUE Vinil Aksesuarlar Merdiven Profili Tutkal İç Köşesi QSVSTPINGLUE
Merdiven Profili Tutkal İç Köşesi
QSVSTPINGLUE
Merdiven ve basamakların iç köşeleri için kaplama profili. Tutkallı Livyn zeminler için.
2000 x 25 x 25 mm
QSVSTPGLUE Vinil Aksesuarlar Merdiven Profili Tutkal Dış Köşesi QSVSTPGLUE
Merdiven Profili Tutkal Dış Köşesi
QSVSTPGLUE
Merdiven ve basamaklar için kaplama profili. Tutkallı Livyn zeminler için.
2000 x 40 x 26 mm
QSVSTPCLICK Vinil Aksesuarlar Merdiven Profili Birbirine Geçirmeli QSVSTPCLICK
Merdiven Profili Birbirine Geçirmeli
QSVSTPCLICK
Merdiven ve basamaklar için kaplama profili. Birbirine geçirmeli Livyn zeminler içindir. Güvenlik için her zaman zemin panellerini merdivenin basamaklarına yapıştırın.
2000 x 29 x 15 mm
NEVREXPSILV Vinil Aksesuarlar Genişleme Profili (Rigid) NEVREXPSILV
Genişleme Profili (Rigid)
NEVREXPSILV
This very slim and elegant profile can be used to cover the expansion joint between 2 floors of the same height e.g. at a door entrance or in a large room/corridor where an expansion joint is required. Can be used with Vinyl Click (+) floors. Wear-resistant quality aluminium, silver tone. Installation with the supplied subprofile. Glue the sub-profile to the subfloor, then press the expansion profile into the subprofile. Tip: use a hammer and e.g. the tapping block as a help to press the expansion profile in the subprofile.
Contents: 1 aluminium expansion profile (2000 x 32,5 x 7,5 mm) and 1 PVC subprofile.
NEVRENPSILV Vinil Aksesuarlar Uç Profili (Rigid) NEVRENPSILV
Uç Profili (Rigid)
NEVRENPSILV
This very slim and elegant profile can be used to cover the expansion joint between your Vinyl floor and e.g. a wall, window or threshold, or as a connection to a carpet. Can be used with clicked (+) Vinyl floors. Wear-resistant quality aluminium, silver tone. Installation with the supplied subprofile. Glue the sub-profile to the subfloor, then press the end profile into the subprofile. Tip: use a hammer and e.g. the tapping block as a help to press the end profile in the subprofile.
Contents: 1 aluminium end profile (2000 x 24 x 8,5 mm) and 1 PVC subprofile
NEVRADPSILV Vinil Aksesuarlar Adaptör Profili (Rigid) NEVRADPSILV
Adaptör Profili (Rigid)
NEVRADPSILV
This very slim and elegant profile can be used to make the transition between a higher and a lower floor. Can be used with clicked vinyl floors. Wear-resistant quality aluminium, silver tone. Installation with the supplied subprofile. Glue the sub-profile to the subfloor, then press the adapter profile into the subprofile. Tip: use a hammer and e.g. the tapping block as a help to press the adapter profile in the subprofile.
Contents: 1 aluminum adapter profile (2000 x 31 x 8,5 mm) and 1 PVC subprofile
NEVRADPCOMSILV Vinil Aksesuarlar Adaptör Profili Ticari Kullanım NEVRADPCOMSILV
Adaptör Profili Ticari Kullanım
NEVRADPCOMSILV
Subtle and elegant profile for use in commercial areas. Use the profile to make the transition between a higher and a lower floor, e.g. at a door entrance. Can be used with clicked Vinyl floors. Extra wear-resistant quality aluminium, silver tone. Installation with the supplied screws and plugs (installation without sub-profile). Screw at an angle of 90° into the subfloor (see technical drawing above). Tip: avoid fixing the floor too firmly between the adapter profile and the subfloor. Make sure you can still slide a piece of paper between the profile and the Vinyl floor.
Contents: 1 pre-drilled aluminium adapter profile (2000 x 27 x 7,5 mm), screws (stainless steel 3,5 x 35 mm) and plugs (5 x 25 mm)
NEVREXPCOMSILV Vinil Aksesuarlar Genişleme Profili Ticari Kullanım NEVREXPCOMSILV
Genişleme Profili Ticari Kullanım
NEVREXPCOMSILV
Subtle and elegant profile for use in commercial areas. Use the profile to cover the expansion joint between 2 floors of the same height e.g. at a door entrance or in a large room/corridor where an expansion joint is required. Can be used with both clicked Vinyl floors (less so with glued down 2.5mm floors). Extra wear-resistant quality aluminium, silver tone. Installation with the supplied screws and plugs (installation without sub-profile). Tip: avoid fixing the floor too firmly between the expansion profile and the subfloor. Make sure you can still slide a piece of paper between the profile and the Vinyl floor.
Contents: 1 pre-drilled aluminium expansion profile (2000 x 36,5 x 4 mm), screws (stainless steel 3,5 x 35 mm) and plugs (5 x 25 mm)
NEVRENPCOMSILV Vinil Aksesuarlar Uç Profili Ticari Kullanım NEVRENPCOMSILV
Uç Profili Ticari Kullanım
NEVRENPCOMSILV
Subtle and elegant profile for use in commercial areas. Use the profile to cover the expansion joint between your Vinyl floor and e.g. a wall, window or threshold, or as a connection to a carpet. Can be used with clicked Vinyl floors. Extra wear-resistant quality aluminium, silver tone. Installation with the supplied screws and plugs (installation without sub-profile). Tip: avoid fixing the floor too firmly between the end profile and the subfloor. Make sure you can still slide a piece of paper between the profile and the Vinyl floor.
Contents: 1 pre-drilled aluminium end profile (2000 x 16,5 x 8 mm), screws (stainless steel 3,5 x 35 mm) and plugs (5 x 25 mm)

Kaplama hakkında videolar

Daha fazla video:

Vinil zemininizi yerleştirdikten sonra alt döşemelik montajını nasıl gerçekleştireceksiniz?

Vinil zemin merdivenlere nasıl monte edilir?