Quick-Step Rigid Vinyl

YENİ Quick-Step Rigid Vinyl
Elegance hiç bu kadar güçlü olmamıştı

Quick-Step Rigid vinil döşemeler

Rigid vinil zeminler artık bizimle. Çocuklarınız domates çorbasıyla dolu bir kaseyi yere düşürse dahi en ufak bir leke ya da çukur göremezsiniz. Büyüleyici doğal tasarımları zamana karşı oldukça dayanıklıdır. Şimdiye dek üzerinde yürüdüğünüz en güçlü ve yumuşak zemin olmakla birlikte, yüzey hazırlığı gerektirmez.

Neden Rigid vinil döşemelerimizi tercih etmelisiniz?

Güçlü vinil zeminler

Güçlü

Arkanıza yaslanın. Yeni Rigid zemininize kazara çarpan ağır nesneler, ekstra cam lifleri ile zeminin sağlam vinil temeli sayesinde herhangi bir iz bırakmayacaktır. Yepyeni rigid vinil zemininizi yüzey hazırlığı yapmadan mevcut bir zemin üzerine dahi monte edebilirsiniz.
Yumuşak ve sıcak vinil döşemeler

Yumuşak, sıcak ve sessiz

Sabah kahvenizle birlikte evde rahatlıkla gezinebilirsiniz. Çıplak ayakla dahi üzerinde rahatlıkla yürüyebileceğiniz, piyasadaki en yumuşak Rigid vinil zemin. Ayakkabılarınızla gezmeyi tercih edenlerden misiniz? Ses soğurucu özellikleri sayesinde keyifli bir akustik deneyim sunar.
Lekelere karşı dayanıklı vinil zeminler

Lekelere karşı dayanıklı

Quick-Step vinil zemininizin kapalı üst katmanı, devrim niteliğindeki Stain Guard teknolojisine sahiptir. Lekelere karşı dayanıklılık konusunda en etkili teknoloji olan Stain Guard, zemininizde leke bırakmaz, kir ve sürtme izlerine şans vermez.

Devrim niteliğinde kuvvet mi? Kendi gözlerinizle görün!

Kendi gözlerinizle gördüğünüz şeye inanabilirsiniz… Bu nedenle, yeni Quick-Step Rigid zeminlerimizi sınıyoruz. Quick-Step Rigid modelinin rakip ürünlerle karşılaştırıldığında nasıl performans gösterdiğini kendiniz görün.