Vinil zeminler: hem modaya uygun hem zamansız

Yeni tasarımlar üretmek için, ekibimiz iç tasarım, sanat, mimari ve modanın son trendleriyle son derece modern bir anlayışı korur. Bunun sonucunda da vinil döşemelerin modası asla geçmeyen klasik dekorları ortaya çıkar. Dikkatlice seçilmiş yapılar, işlemler ve bitirici dokunuşlar ile her zemin kendine has bir hikaye ile benzersiz bir görünüm ve hisse sahiptir.

Doğal vinil zeminler

Doğayla iç içe

İçerisi ile dışarısı arasındaki sınırları kaldırın ve doğal şekiller ve renklerle doğayı evinize getirin. Ahşap ve taş tasarımlarımız, gerçeğe uygun özellikleri sayesinde benzersiz düzeyde gerçekçilik sunar.

Klasik lüks vinil zeminler

Klasik lüks

Tıpkı yüksek kaliteli malzemeler gibi lüks de kalıcı. Örneğin mermer, döşeme, mutfak tezgahları ve aksesuarlar için popülerliğini korumaya devam ediyor. Ekstra lüks bir dokunuş için açık tonlarda premium meşe zemin ile birlikte kullanın.

Beton tasarım vinil zeminler

Beton doğallığı

Son derece dokulu taş tasarımlar asla eskimezler. Alpha Vinyl döşemelerle pürüzlü ve otantik beton rahatlığı görünürlüğünü koruyarak, bu modern döşeme seçeneğine neredeyse her türlü iç tasarımı tamamlayan sağlam bir karakter bahşeder.

YENİ
Alpha Vinyl: yüksek performanslı sağlam zeminler

Alpha Vinyl, şimdiye dek üzerinde yürüdüğünüz en güçlü zemindir. Çoğu durumda, alt döşeme hazırlığı gerektirmez, bu nedenle tadilatlar için idealdir. Ayrıca, akıllı su itici teknolojisi, Alpha Vinyl’i her oda için ideal döşeme seçeneği haline getirir.

Alpha Vinyl’i şimdi keşfedin

Quick-Step sağlam vinil döşeme