Vinil döşemeler nasıl temizlenir?

Endişelenmeden eğlenmek: Quick-Step Livyn lüks vinil zeminlerimiz tam olarak bunu sunmak için tasarlanmıştır. Stain Guard teknolojisine sahip sızdırmaz üst katman, kir ve lekelerin uzakta tutulmasına yardımcı olur. Su geçirmez yüzey katmanı sayesinde, bu zeminleri ıslak bir bezle kolaylıkla temizleyebilir ve döşemeliklerinizi her zaman ilk günkü gibi sergileyebilirsiniz.

Vinil zemin temizliği konusunda izlenmesi gereken üç temel kural

Quick-Step temizleme kiti

Quick-Step temizleme kitini kullanın

Zemininizin orijinal görünümünü muhafaza edin ve özel ürünlerimizle zemin yüzeyini iyice temizleyin. Herhangi bir artık ürün kalmadığından emin olun.
Quick-Step temizleme kiti

Buharla temizlemeyin

Sağlam ve esnek vinil zeminlerimiz üzerinde buharlı temizleyici haricinde dilediğiniz temizleme ekipmanını kullanabilirsiniz. En iyi sonuçlar için, bir paspas ve özel Quick-Step temizleme kitini kullanmanızı öneririz.
Quick-Step tamir kiti

Hasarları kolaylıkla onarın

Zemininizdeki hafif hasarlar Quick-Step Tamir Kiti ile kolaylıkla onarılabilir. Yedi cila parçası arasından uygun olanı seçerek hasarlı döşemeliklerinizin rengini oluşturun. Zemininiz için karıştırmanız gereken cila renklerini öğrenmek için renk tablosuna göz atın.

Bakım videoları

Daha fazla video:

Vinil zeminler nasıl temizlenir?

Hasarlı bir vinil döşemeliği nasıl değiştireceksiniz?

Vinil döşemelikler arasındaki boşluklar nasıl kapatılır?

Çöken vinil zeminler nasıl temizlenir?

Vinil zemininizdeki sürtme izleri nasıl çıkarılır?

Vinil zeminlerdeki lekeler nasıl temizlenir?