Quick-Step vinil döşemelerin üzerinde yürümek bir zevk

Lüks vinil zeminler göze hoş gelen bir görünüme sahiptir. Doğal tasarımları aynı gerçek ahşap veya karo döşeme gibi görünür. Ancak iyi görünüm sizi ancak bir yere kadar götürür. Ses azaltıcı etkisi ve yumuşak hissi sayesinde, tarzla konforu bir araya getirmek çok kolay.

Vinil zeminlerimizi bu kadar konforlu kılan ne?

Quick-Step yumuşak ve sessiz vinil döşemeler

Yumuşak ve sıcak

Vinil zeminlerimiz her noktası zevkli: uyandığınız andan itibaren ayaklarınızda sıcak bir his ve akşamları iş ayakkabılarınızı ayağınızdan çıkardığınızda yumuşak bir dokunuş. Hatta ayakları çok üşüyen kişiler vinil döşemelerimizi yerden ısıtma ile monte ederek, içlerini (ve ayak tabanlarını) tam anlamıyla ısıtabilirler.

Quick-Step yumuşak ve sessiz vinil döşemeler

Sessiz

Yüksek topuklar, spor ayakkabılar, hareket eden sandalyeler vb. Hepimiz bu seslere aşinayız. Lüks vinil döşemeler, ses soğurucu katmanlarıyla gürültüyü azaltır.

Quick-Step yumuşak ve sessiz vinil döşemeler

Doğal görünüm ve his

Lüks vinil zeminler ve karolar, harika bir ekstra mat kaplama ve uyumlu derzler ve yapılar ile birçok farklı doğal görünümlü otantik tasarıma sahiptir. Tercihiniz ister ‘gerçek ahşap’, ister ‘taş’ olsun, yeni zemininiz evinizin tam merkezinde yer alacak.

Vinyl Flex: en üst düzeyde konfor için zeminler

Sıcak ve yumuşak bir zemin arayışında mısınız? Çözümünüz Vinyl Flex. Vinyl Flex döşemeliklerin montaj kolaydır ve Stain ve Scratch Guard teknolojileri uzun süre boyunca keyifle kullanabilmeniz için en üst seviyede koruma sağlar.

Vinyl Flex’i şimdi keşfedin

Quick-Step yumuşak ve sıcak vinil zeminler