VINYL FLEX DÖŞEMELİKLER VE KAROLAR

Vinyl Flex: en üst düzeyde konfor için zeminler

Sıcak, yumuşak ve sessiz: Vinyl Flex zeminler üzerinde hareket etmesi keyifli bir yüzey sunar. Döşemeliklerin montaj kolaydır ve Stain ve Scratch Guard teknolojileri uzun süre boyunca keyifle kullanabilmeniz için en üst seviyede koruma sağlar.

Yumuşak ve sessiz

Uyandığınız andan itibaren ayaklarınızda sıcak bir his ve akşamları iş ayakkabılarınızı ayağınızdan çıkardığınızda yumuşak bir dokunuş. Vinyl Flex zeminlerimiz sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda ayaklarınız ve ayrıca ses azaltma özellikleri sayesinde kulaklarınız için de konforludur.

VinylFlex yumuşak ve sessizdir
vinylFlex çizilme ve lekelere karşı dayanıklıdır

Çizilme ve lekelere karşı dayanıklı

Devrim niteliğindeki Stain Guard teknolojimiz, zemininizde leke bırakmaz, kir ve sürtme izlerine şans vermez. Lüks vinil döşemeliklerimiz de Scratch Guard teknolojisi ile donatılmıştır: bu yenilikçi teknoloji, yeni zemininizi çizilmeye karşı piyasadaki tüm benzer vinil ürünlerinden daha iyi bir şekilde korur.

Kolay montaj

Patentli Uniclic Multifit birbirine geçirmeli sistemimiz sayesinde, Vinyl Flex zeminler kolay bir şekilde monte edilebilir. İster birbirine geçirmeli, ister tutkallı montajı tercih ediyor olun, yeni zemininiz evinize anında ışıl ışıl bir hava katacak.

VinylFlex kolayca monte edilir

Tüm Vinyl Flex zeminleri keşfedin

#FloorAdvisor#