Quick-Step zeminlerinin monte edilmesi: inanılmaz kolay

Hayallerinizdeki zemini bulduğunuzda, bu zeminin mümkün olduğunca hızlı bir şekilde ve oldukça sorunsuz olarak monte edilmesini istersiniz. Quick-Step tarafından sunulan tüm ahşap, laminant ve vinil döşemelerin süper hızlı ve sorunsuz montaj için patentli Uniclic veya Uniclic Multifit birbirine geçirmeli sistemleri ile donatılmış olmasının sebebi de tam olarak budur. Montajı dilerseniz kendiniz yapın, dilerseniz bir profesyonelden yardım alın; seçim sizin!

Uniclic (Multifit) ile hızlı ve kolay montaj

Süper kolay

Uniclic sistemi, Quick-Step zemininizi döşemeliklere hasar vermeden en rahat olduğunu düşündüğünüz şekilde monte edebilmenizi sağlar. Daha sonra zemini yeniden sabitlemeniz dahi mümkündür.

Yıldırım hızında

Sistem, uzun döşemeliklerin dahi kolaylıkla yerleştirilebileceği bir şekilde tasarlanmıştır. Kısa süre içinde hayalinizdeki zemine kavuşabilirsiniz.

Şaşırtıcı temizlik

Uniclic ve Uniclic Multifit sayesinde, sağlam bir zemin için tutkal kullanmanıza gerek kalmayacak. Damlama olmazsa, karışıklık da olmaz.

Laminant döşemelerinin montajı

Patentli Uniclic sistemi sayesinde, laminant döşemelerinizi birkaç adımda monte edebilirsiniz. Farklı yöntemler hakkında bilgi edinin.

Lüks vinil döşemeler nasıl monte edilir?

Seçtiğiniz Quick-Step Livyn döşemesine bağlı olarak yüzer montaj veya tutkalla sabitlenmiş montaj arasında seçim yapabilirsiniz. Her iki şekilde de Uniclic sistemi sayesinde vinil döşeme işlemleri her zamankinden daha kolay!

Ahşap döşemelerinin montajı

Yüzer montaj mı yoksa tutkalla sabitlemeli montaj mı? Uniclic Multifit dil ve oluklu sistem ile ahşap döşemelerin montaj işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilir.